Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sohbet Muhabbet En Son Satın Aldığın Ürünü Sergile!

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,094
Ödül Puanları
303
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

23.6" 1ms 144hz FSYNC FHD bebeğim gibi.
PS.

Bu dibine vurduğumun monitörünü kesinlikle almayın. Böyle saçma bir şey yok. Renkler bu kadar patlayamaz, ayarsız olamaz. Mod'larını ayarlıyorsun, gram dengelenmiyor. 60Hz monitör'üm de bile daha az ghosting var. Ultra kötü. F/P ürünü bile olamaz. Tek avantajı tam pivot olması. Yukarı, aşağı, sağa, sola, coder'lar için 90 derece dönüşü de var. Ama o kadar ghosting var ki anlatamam ve aşırı derece de ısınıyor. İade talep ettim. Gözleri bu kadar yoran bir monitör kullanmadım daha önce. TFT-LCD monitörüm var, yemin derim renkleri daha güzel ve hiç bir ayar da yapmadım 6 senedir aynı. Asus monitör konusun da sıçmıştır. Lanet panel.
@Promaker sen nasıl kullanıyorsun bunu? 88 ayar yaptım, böyle lanet bir renk ve ghosting sorunu yok.

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Elite
Developer
Alınan Beğeni
1,129
Ödül Puanları
93
PS.

Bu dibine vurduğumun monitörünü kesinlikle almayın. Böyle saçma bir şey yok. Renkler bu kadar patlayamaz, ayarsız olamaz. Mod'larını ayarlıyorsun, gram dengelenmiyor. 60Hz monitör'üm de bile daha az ghosting var. Ultra kötü. F/P ürünü bile olamaz. Tek avantajı tam pivot olması. Yukarı, aşağı, sağa, sola, coder'lar için 90 derece dönüşü de var. Ama o kadar ghosting var ki anlatamam ve aşırı derece de ısınıyor. İade talep ettim. Gözleri bu kadar yoran bir monitör kullanmadım daha önce. TFT-LCD monitörüm var, yemin derim renkleri daha güzel ve hiç bir ayar da yapmadım 6 senedir aynı. Asus monitör konusun da sıçmıştır. Lanet panel.
@Promaker sen nasıl kullanıyorsun bunu? 88 ayar yaptım, böyle lanet bir renk ve ghosting sorunu yok.
Ürünün fiyatına göre kalitesi de asusta değişiyor. Benim panel led olduğu için ghosting ve renk ayarlarında bir problem yok. Ama monitör alıcaksan asustan uzak durucan .

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,094
Ödül Puanları
303
Ürünün fiyatına göre kalitesi de asusta değişiyor. Benim panel led olduğu için ghosting ve renk ayarlarında bir problem yok. Ama monitör alıcaksan asustan uzak durucan .
Allah düşmanıma vermesin Asus monitörü.

Kozmetiği 10/10 buna kimse bişey diyemez ama panel, renklendirme, ghosting Allah korusun.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

VG24VQ'yu iade edip, bozuk geldiğini düşünerek yeniden aynı modelden sipariş ettim fakat o da aynıydı bu kadar kötü olamaz.
Onu da iade edip dün LG 23.8" 24GN650-B monitörü sipariş ettim.

Sanırım VA paneller hep böyle sıkıntılı, bende oyun için IPS panele döndüm.

Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Aradığım monitör tam olarak buymuş. Fevkaledenin üzerinde.

Tek dezavantajı, sağa sola dönmüyor ve ayakları çok büyük.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.