Paylaşım Esc Başlatıcısı

risesun97

not for money but for humanity
.
.
Kredi
0.05[TL]
vsro
Eveeet madem foruma kayıt olduk boş durmayalım, çorbada bizim de tuzumuz olsun. Sizlere şimdiye kadar gelmiş geçmiş en güzel başlatıcıyı(launcher) sunuyorum, eminim ki bundan önce böyle muhteşem birşeye rastlamadınız. Göz yormaz, kafa karıştırmaz, 'üff daha %1 mi?' dedirtmez ...İyi sunucularda kullanın ?? Kendi yapmımdır. (PSD'ler hariç)

üsTotal'imiz
DDGZo1.png

Son düzenleme:

Yuppi

Black Desert Online
.
.
Kredi
0.00[TL]
Eveeet madem foruma kayıt olduk boş durmayalım, çorbada bizim de tuzumuz olsun. Sizlere şimdiye kadar gelmiş geçmiş en güzel başlatıcıyı(launcher) sunuyorum, eminim ki bundan önce böyle muhteşem birşeye rastlamadınız. Göz yormaz, kafa karıştırmaz, 'üff daha %1 mi?' dedirtmez ...İyi sunucularda kullanın ?? Kendi yapmımdır. (PSD'ler hariç)

üsTotal'imiz
Ekli dosyayı görüntüle 297

Patch alırken nasıl bir şekil alıyor merak ettim :)

Kredi
0.00[TL]

Allahtan neyin ne olduğunu harbi bilenler var :D

Kredi
0.00[TL]
Yalnız o psd hali, zaten parantez içinde (okuyabiliyorsan eğer) psd hariç yazmıştım;)

okuma dersi vermekten önce kendi yazdıklarına bak. forum sen ve senin gibi içerik üretmeyip atıp tutan insanlarla dolu. Sizden ricam biraz kendinizi geliştirip yeni içerikler üretin. sakın ola ki yanlış anlamayın kıytırık launcher'a takılmıyorum. Sadece içerik konusunda sıfırsınız.

risesun97

not for money but for humanity
.
.
Kredi
0.05[TL]
okuma dersi vermekten önce kendi yazdıklarına bak. forum sen ve senin gibi içerik üretmeyip atıp tutan insanlarla dolu. Sizden ricam biraz kendinizi geliştirip yeni içerikler üretin. sakın ola ki yanlış anlamayın kıytırık launcher'a takılmıyorum. Sadece içerik konusunda sıfırsınız.
.

Son düzenleme:
Kredi
0.00[TL]
genel anlamda yorum yaptığım halde bu kadar hopladığından belli nasıl alındığın. neyse siz eğlencenize bakın birileri paylaşsın sizlerde nemalanırsınız