Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Esc Başlatıcısı

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
Eveeet madem foruma kayıt olduk boş durmayalım, çorbada bizim de tuzumuz olsun. Sizlere şimdiye kadar gelmiş geçmiş en güzel başlatıcıyı(launcher) sunuyorum, eminim ki bundan önce böyle muhteşem birşeye rastlamadınız. Göz yormaz, kafa karıştırmaz, 'üff daha %1 mi?' dedirtmez ...İyi sunucularda kullanın ?? Kendi yapmımdır. (PSD'ler hariç)

üsTotal'imiz
DDGZo1.png
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Son düzenleme:

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Eveeet madem foruma kayıt olduk boş durmayalım, çorbada bizim de tuzumuz olsun. Sizlere şimdiye kadar gelmiş geçmiş en güzel başlatıcıyı(launcher) sunuyorum, eminim ki bundan önce böyle muhteşem birşeye rastlamadınız. Göz yormaz, kafa karıştırmaz, 'üff daha %1 mi?' dedirtmez ...İyi sunucularda kullanın ?? Kendi yapmımdır. (PSD'ler hariç)

üsTotal'imiz
Ekli dosyayı görüntüle 297

Patch alırken nasıl bir şekil alıyor merak ettim :)

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3

hu1r2r.png

Allahtan neyin ne olduğunu harbi bilenler var :D

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Yalnız o psd hali, zaten parantez içinde (okuyabiliyorsan eğer) psd hariç yazmıştım;)

okuma dersi vermekten önce kendi yazdıklarına bak. forum sen ve senin gibi içerik üretmeyip atıp tutan insanlarla dolu. Sizden ricam biraz kendinizi geliştirip yeni içerikler üretin. sakın ola ki yanlış anlamayın kıytırık launcher'a takılmıyorum. Sadece içerik konusunda sıfırsınız.

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
okuma dersi vermekten önce kendi yazdıklarına bak. forum sen ve senin gibi içerik üretmeyip atıp tutan insanlarla dolu. Sizden ricam biraz kendinizi geliştirip yeni içerikler üretin. sakın ola ki yanlış anlamayın kıytırık launcher'a takılmıyorum. Sadece içerik konusunda sıfırsınız.
.

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
genel anlamda yorum yaptığım halde bu kadar hopladığından belli nasıl alındığın. neyse siz eğlencenize bakın birileri paylaşsın sizlerde nemalanırsınız

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.