Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Ev sunucusu kuran oldumu ??

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ev sunucusu ile yaklaşık bir haftadır uğraşıyorum hersey oluyor bır yerde guarddan ondan bundan gıdıyor ev sunucusuna kuran tecrubelı bır arkadas yokmu ???

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
guard sorun acamiyorum disariya

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
portlar acik ancak ayar kismi duvar kismi olmuyor sanirim 2 f'les var ve 2sininde portlari farkli biri standart port digeri farkli block ve allow portlari tamamen kaldirdim sifirdan yapicam ancak sikinti oldu kafam karisti hepten

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
ayarladım suan oyuna gırısım aktıf ancak dısardan gırılemıyor

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Server bilgisayarı alıp bende sunucu kullanmayı uzun süredir düşünüyorum

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Server bilgisayarı alıp bende sunucu kullanmayı uzun süredir düşünüyorum
Ben güzeli ancak hala daha dışarı açamadım deneme yapacağız para kazanmadık değil can sıkıntısına acacaz ama dışarıdan girişe açamadık

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
C9 mu alıyorsunuz? Hata nedir?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Srnodedata daki entry2 deki porta ve entry7deki portları düzenleyin, guarda girdiğiniz portları mutlaka kontrol edin.

%100 port ve firewall kaynaklı sorun.

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Srnodedata daki entry2 deki porta ve entry7deki portları düzenleyin, guarda girdiğiniz portları mutlaka kontrol edin.

%100 port ve firewall kaynaklı sorun.
Bağlanıp bakma sansınız varmı acaba ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.