Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Event Programı

Ü

Üye silindi 2299

2707

2708

İnternette arasanız bulacağınız bi program fakat ben sizler için deneyip test edip çalışırsa çalışan bölümlerini resim olarak konuya ekleyeceğim.

Ekli dosyayı görüntüle 2019-11-30 17-27-42.mp4

Görüldüğü üzere virustotal bir sürü virüs görüyor kullanıp kullanmamak size sürekli alışveriş yaptığım bi bilgisayarımda kullandım risk aldım.
İndirme Link=

VirusTotal Link=

İsteyenler için source link=

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 2299

Ben bu programı düzenleyerek kendi event botlarımı yaptım, uğraşınca aslında iş gören bir bot. Sadece fazla zaman gerektiriyor. Derlenip düzenlenmesi lazım dağınık kodlamaya sahip
yani sen şu diğer forumdaki şu musun :D
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
yani sen şu diğer forumdaki şu musun :D
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Bu çöp kaynak kodu var bende kullanmadım. Satın almıştım zamanında arkadaştan, geliştiririm diye. Verdiğim para da çöpe gitti sıfırdan kendim yazdım sonra.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Bunu şey kullanabilir, 100 liraya sunucu alıp "en iyisi biziz" deyip saçma salak sistemler yapanlar.

Geri kalanların kullanması, sağlam bir projede gereksiz.
Bunun için Promaker'a selamın aleyküm diyebilirler :D

Paylaşım için teşekkürler genç :D

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
GM lik parayla olmuyor ;)

GM'likle ne alaka? :D Artık bahsettiğin gm'liği bu gördüğün vb. programlar yapıyor, he sen arkadaşlarına yardım ediceksen konsolu onlar için kullanıp "bon gm'yom" diyebilirsin :dd