Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Event Programı

Q

quantizz

İster Pvp ister PvE mod. %100 handmade yapılabiliyor. Kıyrıtık SQL düşmanı programlar yerine ASM ile de yapılabilen şeyler mevcut.

test45

.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
G Auto event aklı başında biri bunu kullanmaz zaten virüstotale bakan anlıyacaktır.

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
GM' lik parayla olmaz. Guardımı parayla alayım, sitemi parayla alayım, event botlarımı parayla alayım. Sonra ortalıkta en kral GM benim diye dolaşayım. Ben bu mantalite hakkında o postumu attım. Anlayamamışsınız bile daha.

Kendi filterimi/eventbotlarımı/dll/gameserver/imi yapabiliyorum. İmzaya vsro developer yazmakla olmuyor.

Survival ve LMS eventleri ise en kolay yapılabilen eventler. 4 yıl önce yapıyordum onları. :D
Boş yapmaktan boşlukta kaybolacaksınız bir gün. Kardeşim hep lafta kralsınız hep.
Ben sizin işinize vs. birşeyinize bir laf mı söyledim. Bu konunun başlığı event bot. Öncelikle senin bunu idrak etmen gerekiyor aynı seviyeye gelebilmemiz için.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
GM' lik parayla olmaz. Guardımı parayla alayım, sitemi parayla alayım, event botlarımı parayla alayım. Sonra ortalıkta en kral GM benim diye dolaşayım. Ben bu mantalite hakkında o postumu attım. Anlayamamışsınız bile daha.

Kendi filterimi/eventbotlarımı/dll/gameserver/imi yapabiliyorum. İmzaya vsro developer yazmakla olmuyor.

Survival ve LMS eventleri ise en kolay yapılabilen eventler. 4 yıl önce yapıyordum onları. :D
bunların hepsini yapabilen adam burda fake nickle geziyor.
ben imzamı atarım, işimide yaparım, benim işim .dll, programlama, asm değil, db editleme.
senin gibi boş yapan biride değilim kendimi sadece bu alanda değil, bir çok alanda geliştirmiş biriyim
en azından piyasada ismim gayet yükseklerde, sen beni sadece burda görsende lol

mangawy

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
thanks