vsro

Çözüldü Evernow Filter 25.0 gm hesabıma giremiyorum ve oyuna notice gönderemiyorum

vsro

Sukahn

.
Alınan Beğeni
34
Evernow Filter 25.0 gm hesabıma giremiyorum ve oyuna notice gönderemiyorum. @EfsaneSro sorun nedir?
Acaba filter'i kurarken agent portunda falan mı yanlışık yaptım. Sebebi agent olabilir mi? Sorunsuz oyuna girebiliyorum ve filterda online oyuncu sayısı doğru gösteriyor. Oyundaki hesabıma filter ile pm yollayabiliyorum

Violent

Biz unutmayız, biz affetmeyiz!
.
Alınan Beğeni
89
GM karakteri ile giriş yapamıyorsanız ve notice gönderemiyorsanız... bunun sebebi guardın GM IP korumasının aktif olmasıdır. Ayrıca 0x7010 paketi kontrol ediliyordur ve muhtemel olarak bir liste içinden kontrol ederek bu paketin kullanılmasına izin veriyordur. Bu guardı kullanmadım. Sadece muhtemel çözüm yöntemi sunuyorum.

Guard ayarlarını kontrol edin. GM lerle ilgili textboxları kontrol edin. Giriş yapmanız gereken yerler olmalı.

Aleriya

Player Support
.
Alınan Beğeni
269
Sıkıntı Hakkında Herhangi Bir Dönüt Ve Yorum Olmadığından Dolayı Konu 24 Saat İçinde #ÇözümlenenSorunlar Taşınacaktır.

Lütfen Dikkate Alın :

Aleriya

Player Support
.
Alınan Beğeni
269
@Sukahn Hocam Son Bir Sefer Sorayım Yinede Sıkıntınız Mevcut mu? Mevcutsa Konunuza Geri Dönüş Yapınız ^^ Aksi Taktirde Yukarıda Belirttiğim Gibi 1 Saat 20 Dakika Sonra Konunuzu #ÇözümlenenSorunlar Taşıyacağım.

Üst Alt