Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım EverNow Multi Tools [V16][Premium]

Ü

Üye silindi 3096

Program Themida ile şifrelendiğinden dolayı Yönetici olarak çalıştırırsanız daha hızlı çalışır program

Programın yapımcısının ismini kaldırmadım uygulamadan bi zararı yok sonuçta iyi kullanımlar dilerim model switcher vs. vs gibi tablolar boş dbde okutunca gerekli oraya ekleyeceğiniz şeyleri anlarsınız deniyerek
tek sıkıntı kafasına göre relog yapıyor neyden kaynaklı onu çözemedim bilen varsa çözümü söylerse sevinirim

1705

1706

1709

Themida ile şifrelendiğinden dolayı böyle vermektedir virüs yoktur programda

Ekli dosyalar

• EverNow Multi Tools [V16][Premium].rar
    6 MB · Görüntüleme: 509
Ü

Üye silindi 3096

Scrol yerine bunu kullanıyorsun çar nicklerine pm atıp misal
Mastery:Fire diyorlar belirlediğin mastery maxlıyor direk dbden misal fire cold light wizard rogue falan max level ayarlıyorsun ama genelde bu pvp svler için iyi eğer prosedür bilgin varsa belki levele görede ayarlanabilir çünkü max level maxlıyor direk sanırım denemedim o kadar ayrıntılı

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
[QUOTE = "Member deleted 1104, post: 17079"]
The program runs faster if you run as Administrator because it is encrypted with Themida.

I did not remove the name of the producer of the program, there is no harm in the application, after all I wish good use model switcher etc. When you read the tables like empty dbde etc. you will understand what you will add there.
the only problem is that he is reloging according to his head.

Ekli dosyayı görüntüle 1705

Ekli dosyayı görüntüle 1706

Ekli dosyayı görüntüle 1709

Since it is encrypted with Themida, there is no virus in the program.

[/ QUOTE] iam have problems
nt make Fb and Status

kezo28

.
.
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Tşkler paylasım ıcın