Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
741
Ödül Puanları
93
Merhabalar,
Sorunum F10'da bulunan avatarların doğru şekilde ekli olmasına rağmen görünmemesi.
_RefPackageItem'de ekliler ve serviceleri 1
_RefScrapOfPackageItem'de ekliler ve serviceleri 1
_RefShopGoods'da tab'larına bakıyorum doğru yerdeler,
_RefPriceOfPolicy'de fiyatları girili ve doğru şekilde 2-4-16 ödeme yoluyla ekli.
Hepsinin service durumu 1 olmasına ve ekli olmasına rağmen neden böyle diye düşündüm,
_RefShopTab ve _RefShopTabGroup'a baktım onlarda olması gerektiği gibi.

Hatanın sebebini bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

#Dipnot: _RefShopGoods'ı başka db'den çekemem çünkü 2 saatlik uğraşla npc'lere eklediğim ve kaldırdığım itemler var. Yanı sıra F10'a 2 tab ekledim ve itemleri yerleştirdim.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Son düzenleme:

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Tabii ki geçirdim, işin ilginç yanı da orası zaten.
MALL_TEST olarak mı görünüyor diye soran da olur şimdi ona da cevabımı veriyim, normal TAB'ında ekli :)
f10 da sınır var diye biliyorum sınıra geldiysen gözükmeyebiliyor eklediklerin. işe yaramaz şeyleri silip tekrar deneyebilirsin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
741
Ödül Puanları
93
Hmm F10'da sınır olduğunu ilk kez senden duydum, doğru olsa bile daha sonradan manuel olarak eklediğim itemler var.
Bu arada _RefObjCommon'dan da kontrol ettim itemlerin serviceleri 1.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Ben genelde npcye ekleme taraftarıyım hiç böyle bir hata ile karşılaşmadım item mall da. Daha sonra manuel eklediklerin gözüküyormu peki?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.