Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü F10 daki itemleri isimleri gorunmuyor

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaslar Bu Sorunu Cok Arastirdim fakat hic bi yerde bulamadim iste o an dedim ki bu sronu birtek vsro.org cozer..:) Textdata_obje deyisimi onerildi fakat deyistirildi F10 u sifirladim bastan ekleme yaptim her bastan silip eklemeye ayni scrollarda sorun cikariyor SS de vardir Link 1 Link 2 Link 3

JUUEL

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
Merhaba anladığım kadarıyla sorununuz tablarla ilgili
1.Vsro Npc programı ile f10 da görünmeyen tablolarda item yok ise gözükmez tablo
2.Eksik tabloları aktif etmeyi deneyin
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Merhaba anladığım kadarıyla sorununuz tablarla ilgili
1.Vsro Npc programı ile f10 da görünmeyen tablolarda item yok ise gözükmez tablo
2.Eksik tabloları aktif etmeyi deneyin
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
verdiniz quary ne işlemi görüyor ?

Oyla 0

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Clientle alakalı bir problem daha önce aynı tür dressleri eklerken başıma gelmisti (arabian). İsimleri değiştirerek çözdüm sanırım ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
_RefPackageItem _RefScrapOfPackageItem _RefShopGoods _RefPricePolicyOfItem baska bi clientten bu tqaxlari cikarttim benim cliente enjekte ettim phack attim ardindan SRO_VT_SHARD a bi Quary Truncate table cektim enjekte ettim tablo isimlerini sildim sql den ve yenilerini enjekte ettimde sorun duzeldi fakat F10 u silip baska bisey ekledimde isim gozukmuyordu birdaha deneme yapacam...

Oyla 0

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Textdata_object textine göz atın. Satır aralarında sorun vardır veya var olanı silmiş olabilir. Ya da yeniden kaldırıp tekrar eklemeyi deneyin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
3-4 defa denedim manuel ekleme yaptimda hep damagelerin kismindan isim sorunu cikiyor baska mediadan verileri cekip kendi dbme enjekte ettimde sorun olmuyor

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
Textdata_object TAB kontrol yap yani ilk satırlarda kacıncı sıradaysa TAB buna göre o sıraya al isim olmayanları.
Excel ile basit bir sekılde yapabilirsin.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
İtem isimlerinin oyun içinde gözükmemesi sadece textdata_object'ten kaynaklanır farklı yerde çözüm aramayın.
textdata_object ise verileri RefObjCommon, yani itemdata içerisinden çeker.

İtemin RefObjCommon (itemdata) içerisinde yazan SN_... kısmı ile textdata_object kısmında yazan isim aynı olmak zorunda.
Sonrasında ise TAB boşluğu dikkate alınır. Bazı clientler 7 TAB boşluğu bazı clientler ise 8 TAB boşluğu kullanır.

Bunu anlamak için ise itemin adını tamamen silip, kodunun sonundan başlayıp 1 TAB boşluğu bırakıp numara verebilirsiniz.
10'a kadar numara verin, clientinize import edin ve oyuna girip item ismine bakın, kaçıncı sayı gözüküyorsa o kısmı düzenleyin.

Not olarak şunu ekliyeyim, itemi npc veya herhangi farklı bir yere eklediğiniz de ismi gözükmüyorsa, npc isim verilerinide RefObjCommon (itemdata) içerisinden çeker. Bunun için texdata_object.txt kısmında item adı RefObjCommon ile aynı olmak zorunda.
RefObjCommon'da item adını değiştirirseniz, npclerinizde item adı farklı olacağı için yine gözükmeyecektir.

Önce karşılaştırmalarınızı yapın, doğru olduğundan emin olun ve dediğim adımları uygulayarak sorununuzu çözün.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.