Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru F8 Filter & Paywant Ortak Kampanyası - Mutlaka İnceleyin -

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
OVH Fransa Lokasyon her zaman tavsiye ediliyor. Türkiye'de sunucuları yok, bu yüzden bağlantı sorunları yaşanabilir. Filter Fransa - Server Türkiye sunucusu gecikmelere neden olur. 2 makinada aynı veri merkezinde barınmalı.
evet Tr alt yapi dandik zaten bu aralar cok dandik Mantıklı olan o zaten Fakat F8 'in özelliklerini bilmiyorum fazla özelliklerini anlatan bir konu olursa iyi olur sitesinden baktım pek fazla bir bilgi edinemedim

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
506
Ödül Puanları
93
evet Tr alt yapi dandik zaten bu aralar cok dandik Mantıklı olan o zaten Fakat F8 'in özelliklerini bilmiyorum fazla özelliklerini anlatan bir konu olursa iyi olur sitesinden baktım pek fazla bir bilgi edinemedim
Özelliklerinde battale royale dahi var 2000 TL civarına seni geliyor

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Madem böyle bir kampanya başlatıldı ve siz öncülük ediyorsunuz vsro.org olarak, neden kendi oyununuzda paywant ve f8 filteri kullanmıyorsunuz.
Neden maxiguard ve ******** bayiliği kullanıyorsunuz ?

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Sorumda herhangi bir dayatma var mı peki ? Sadece yönetim olarak değer verdiğim kişiler olduğu için, fikirlerini merak ettim. Konuyu başka bir yöne çekmeye gerek yok.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Madem böyle bir kampanya başlatıldı ve siz öncülük ediyorsunuz vsro.org olarak, neden kendi oyununuzda paywant ve f8 filteri kullanmıyorsunuz.
Neden maxiguard ve ******** bayiliği kullanıyorsunuz ?
Sence bu olayla bir ilgimiz mi var? Oradan bakınca öyle mi gözüküyor? Bize talep geldi, herkese yaptığımız gibi reklam ücretini aldık. Reklamını yapıyoruz.
Amacın bizi mi eleştirmek? Ben eleştirmeye başlamayayım istersen.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
PS: Bu arada aynı konu başka forumlarda da var. Hayır konu da adımız geçiyor mu diye bakıyorum, geçmiyor.

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
3
Sorumda herhangi bir dayatma var mı peki ? Sadece yönetim olarak değer verdiğim kişiler olduğu için, fikirlerini merak ettim. Konuyu başka bir yöne çekmeye gerek yok.
Ben neden kullanamadıklarını biliyorum. Bunu en çok seninde bilmen lazım, hani diyorsun ya ben birileriyle uğraşmayı göze alamam, o kadar yürek bende yok. Kafam rahat olsun diyorsun. :)

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Sence bu olayla bir ilgimiz mi var? Oradan bakınca öyle mi gözüküyor? Bize talep geldi, herkese yaptığımız gibi reklam ücretini aldık. Reklamını yapıyoruz.
Amacın bizi mi eleştirmek? Ben eleştirmeye başlamayayım istersen.
Olayı neden direk tartışmaya çeviriyorsunuz ki ?
İlk cümlende gereken açıklamayı yapmışsın benimde merakımı giderdin teşekkür ediyorum. Aklımdaki soru işaretleri geçti. Burada üye olan herkes özgür düşüncelere sahip değil mi fikrimi beyan edemiyecek miyim ?

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Ben neden kullanamadıklarını biliyorum. Bunu en çok seninde bilmen lazım, hani diyorsun ya ben birileriyle uğraşmayı göze alamam, o kadar yürek bende yok. Kafam rahat olsun diyorsun.
Emrah boş yapma güzel kardeşim. BAK BURAYA BÜYÜK HARFLERLEDE YAZIYORUM. BEN O ZAMAN O TARAF İLE ANLAŞTIM AKTİF OYUNUM VAR VE DAHA ÖNCEDEN DE GİDİP ÜMİT'E SORDUM BENİM İÇİN ETİK OLAN BU OLDUGU İÇİN. BÖYLE BİRŞEY İSTEMİYORUM DEDİ BENDE TAMAM DİYİP KAPATTIM OLAYI.

BEN AKTİF DÜZENDE KİMSE İLE ARAM ACIK OLMASIN İSTİYORUM DÜZENİMDEN MEMNUNUM SİZİN SİSTEMİNİZİDE İSTEMİYORUM. BU KADAR UZATMA KARDEŞİM UZATMAAA.
BÖYLE YAPARAK BİŞEY KAZANAMAZSINIZ KAZANAMAYACAKSINIZ.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Olayı neden direk tartışmaya çeviriyorsunuz ki ?
İlk cümlende gereken açıklamayı yapmışsın benimde merakımı giderdin teşekkür ediyorum. Aklımdaki soru işaretleri geçti. Burada üye olan herkes özgür düşüncelere sahip değil mi fikrimi beyan edemiyecek miyim ?
Projede adımız veya adım geçiyor olsaydı, söylediklerini dinler - eleştirine saygı duyardım. Ancak hiç bir yerde adımız geçmiyorken, konu sahibi @Paywant olduğu halde sen buradan bize pay çıkarıyorsan, bunu eleştiri olarak değil. Düşmanlık olarak kabul ederim.

Kampanya konusunun altında sorunları uzatmaya gerek yok, güzel bir anlaşma yapılmış ve sektör için bir şeyler yapılmakta. Bize saygı duymak düşer.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.