Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Fellow pets

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba arkadaşar,
İnternette bulduğum bir pet dosyası var ama eksikmi değilmi çözemedim sorayım dedim db girişlerindeki _refobjcommon 1960 satır. _Refobjchar 1960 satır ama _Refobjıtem 14 satır yani ben mi yanlış biliyorum normalde _refobjcommon'daki linkler refobjitem in ID si olmuyor muydu?

Ü

Üye silindi 1104

Merhaba arkadaşar,
İnternette bulduğum bir pet dosyası var ama eksikmi değilmi çözemedim sorayım dedim db girişlerindeki _refobjcommon 1960 satır. _Refobjchar 1960 satır ama _Refobjıtem 14 satır yani ben mi yanlış biliyorum normalde _refobjcommon'daki linkler refobjitem in ID si olmuyor muydu?
Her pet 140 levele kadar girdisi var
Yani 14 pet var ?

1960/14=140
140x14=1960

Ü

Üye silindi 1104

Oda geldi aklıma ama biz burda refobjcomona yazdığımız link id ler nasıl olcak
Valla ben Excel ile hızlıca düzeltiyorum otomatik sırala yapıp başka Türlü varsa öğrenmek isterim bende Excel ile aktardım başka srolardaki pet item silah skilleri ?

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Valla ben Excel ile hızlıca düzeltiyorum otomatik sırala yapıp başka Türlü varsa öğrenmek isterim bende Excel ile aktardım başka srolardaki pet item silah skilleri ?
Hayır düzeltmeyi demiyorum o linkler neye göre sıralanacak ondan bahsediyorum

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
216
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
COS ile başlayan satırlar _RefObjChar girdisi yani belirttiğim tablodaki idler. ITEM ile başlayan ise _RefObjItem girdisi yani belirttiğim tablodaki idler.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
COS ile başlayan satırlar _RefObjChar girdisi yani belirttiğim tablodaki idler. ITEM ile başlayan ise _RefObjItem girdisi yani belirttiğim tablodaki idler.
Refobjcommona 1960 tane link neyin yazıcaz refobjitemde sadece 16 ıd olcak 140 tanesinin linkini aynı mı yapıcaz

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
216
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.