Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Fellow pets

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Dediğini anladım oyuna ekledim yerden alıyorum ve sağ tıklayınca dc veriyor pet

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
Direk açtığın gibi DC alıyorsan cash yani Data.pk2 ekli degildir veya ekli ise bile _RefObjCommon > AssocFileObj128 COS yoluna bak oradaki ile Data.pk2 de ki aynımı.
Eğer üzerindeyken daha açmadan DC alıyorsan eklediğin COS ID ve RefObjitem ID lerini kontrol et. Başka bir eşya alırken dc alıyor musun?

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Direk açtığın gibi DC alıyorsan cash yani Data.pk2 ekli degildir veya ekli ise bile _RefObjCommon > AssocFileObj128 COS yoluna bak oradaki ile Data.pk2 de ki aynımı.
Eğer üzerindeyken daha açmadan DC alıyorsan eklediğin COS ID ve RefObjitem ID lerini kontrol et. Başka bir eşya alırken dc alıyor musun?
Sanırım server dosyasındaki dataya ekleme yapmadığım için clientin içine ekleyip server filese eklemedim

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Alirken dc yemiyorum yerden alıyorum inv. den sağ tıklayınca dc veriyor yani crash normal diğer COS lara baktım (attack petleri , toplayıcı petler, binilebilir petler) ve sıkıntı yok onlarda

Ü

Üye silindi 1104

Alirken dc yemiyorum yerden alıyorum inv. den sağ tıklayınca dc veriyor yani crash normal diğer COS lara baktım (attack petleri , toplayıcı petler, binilebilir petler) ve sıkıntı yok onlarda

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Sorun çözüldü.
Edit : Aynı şekilde ekleme yaptık import değil de patch atarak yaptık sorun düzeldi Teşekkürler @Scofield

Xelios

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
bu item linklemeyi nasıl yapıcaz bilgi verebilirmisiniz rica etsem
benim elimde de dosyalar var fakat item linklemeyi nasıl yapıcağımı bilmiyorum

shlwlw

.
.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.