Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü FGW 71 -80 Flame mountain Region id X Z

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhabalar arkadaslar yeni sistem yapiyorum mesela bu queryle
USE SRO_VT_SHARD

SELECT
R1.RegionID
FROM _RefGame_World AS W1 LEFT JOIN _RefInstance_World_Region AS R1 ON W1.ID=R1.WorldID
WHERE W1.WorldCodeName128 LIKE '%INS_GOD_TOGUI_%'
GROUP BY R1.RegionID

Togui nin 8 9 yakin region idsi cikiyor
bana lazim olan Flame mountain region id si ve baslangic icin x z kordinati lazim bilen biri varmi yardimci olacak refregion u sorgulattigimda flame nin sadece -32750 cikiyor FGW de ilk baslangic yerinin X Z kordinati ve regionunu nasil bulabilirim yardimci olursaniz cok sevinirim tesekkurler

Ü

Üye silindi 2299

2888

/warp -32750 10897 165 -6110

2889

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla 0
Ü

Üye silindi 2299

En iyisi burasi yap daha guzel karsilikli direk dalarlar xd

/warp 27091 800 800 950

2890

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
bundada 8 tane var fakat hepsinin başlangıç noktası attığım resimdeki yer
Sana birsey soylimmi sadece -32750 degil hareket etmek icin daha farkli regionlari da olmasi lazim Togui klonladim sorunsuz giris yaptirdim ama sadece flameyi klonlayamadim 101 110 fgyi deniyorum simdide bklm onda bayagi bir 10+ region cikti ref intense world region flamenin sadece -32750 degil daha olmasi lazim ama bulamadm bi turlu XD

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.