Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü FGW MAP SORUNU

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
FGW GIRDIGIMDE MAP GÖZÜKMÜYOR YARDIMCI OLABİLCEK VAR MI ?

1609689719119.png

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,845
Ödül Puanları
213
@murat123ib media yedeğini alıp dener misin ? Haritada alex görünmüyor bunda bilgin olsun. Yani 2 sene önce yaptığım bi 100capden cektim. Alex yoktu diye hatırlıyorum. textdata içine atarsin

Ekli dosyalar

• 100CapMap.rar
    37.1 KB · Görüntüleme: 13
Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
@murat123ib media yedeğini alıp dener misin ? Haritada alex görünmüyor bunda bilgin olsun. Yani 2 sene önce yaptığım bi 100capden cektim. Alex yoktu diye hatırlıyorum. textdata içine atarsin
eyw sorun kalkmıstır teşekkürler job cave koymak ıstıyorum jangan teleport nasıl yaparım fıkrın var mı bulamadımda konusunu

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,845
Ödül Puanları
213
eyw sorun kalkmıstır teşekkürler job cave koymak ıstıyorum jangan teleport nasıl yaparım fıkrın var mı bulamadımda konusunu
RefTeleport, RefTeleportLink incele. Hangi ID nereye ışınlıyor anlamaya çalış. RegionID'ler koordinatlar, tp ücretleri vs. Tek tek incele. Sonra tablolara ilgili satırları işlersin.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Konuyu düzenle deyip çözüldü yaparsan @AleriyaSama 'ya iş çıkarırız az yoralım :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
RefTeleport, RefTeleportLink incele. Hangi ID nereye ışınlıyor anlamaya çalış. RegionID'ler koordinatlar, tp ücretleri vs. Tek tek incele. Sonra tablolara ilgili satırları işlersin.

Konuyu düzenle deyip çözüldü yaparsan @AleriyaSama 'ya iş çıkarırız az çalışsın :)
jangandaki alex teleportlarını değiştirip direk job cave ışınlanmayı sağlamak istiyorum ama bi türlü beceremedim

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,926
Ödül Puanları
113

Konuyu düzenle deyip çözüldü yaparsan @AleriyaSama 'ya iş çıkarırız az yoralım :)
Sorun yok hemen hallediyorum :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.