Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Files dosyalarını açma konusunda sıkıntı çekiyorum

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
Evet arkadaşlar burdan kullanmak istediğim bir db yi yükledim vsro kurulumdaki gibi tüm adımları yaptım fakat files dosyalarında biri açılıyor diğeri kapanıyor biri exe bulunamadı diyor konuda hakkında yardıma ihtiyacım var

Çözüm
Çözüm
İsme de bakmadım son günlerde karıştırıyorum :)
Bağlanıp soruna baktım. Arkadaş zaten edit öğrenmek için uğraşıyor.. Bu sebeple Clean DB + Eva Files kuruldu ve sorunsuz açıldı.
Muhtemelen filesta sorun vardı DB'yi tanımıyorum bakmadım.
Bilgisayar biraz kastığından dolayı sunucu tavsiye edildi ve kurulum oraya yapıldı.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,756
Ödül Puanları
213
Çözüm
İsme de bakmadım son günlerde karıştırıyorum :)
Bağlanıp soruna baktım. Arkadaş zaten edit öğrenmek için uğraşıyor.. Bu sebeple Clean DB + Eva Files kuruldu ve sorunsuz açıldı.
Muhtemelen filesta sorun vardı DB'yi tanımıyorum bakmadım.
Bilgisayar biraz kastığından dolayı sunucu tavsiye edildi ve kurulum oraya yapıldı.

Oyla 0
Çözüm
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.