Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Filter ile LPN etkinliğini yönetme hakkında

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
Merhaba. Bu konu sadece fikir almak için açıldı. (LPN = Lucky Party Number = Şanslı Parti Numarası)

Normalde bu etkinliği bot yardımı ile 0xB06C paketini kontrol ederek yapabiliyorum. Yapmak istediğim olay ise bunu sadece filter ile yönetebilmek.
Buradaki püf noktalar ise açılmış olan son Parti numarasını almak ve etkinlik süresince açılacak tüm numaraları takip etmek.

Sormak istediğim şu...
Etkinlik başlamadan son açılmış parti numarasını takip etmek için 7/24 pt noları db de kayıt etmemiz mi gerekir? Yani etkinlik başladığında son açılmış no yu bilmeliyiz ki
üzerine < Agent.TARGET_LPN_NO = Agent.LATEST_LPN_NO + Main.INCREASE_LPN_NO > koyarak böyle hedef no yu belirleyebilmiş olalım.

Filter hafızasından veya SQL den son pt no yu almak için daima açılan no ları takip etmek yerine başka bir alternatif yöntem bilen veya fikri olan varmı?

Teşekkür ederim.

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
787
Ödül Puanları
93
7/24 kaydetmektense LPN başlamadan önce filterlara komut atıp hepsinin kendi hafızasındaki son pt noyu bir tabloya koydurup en yükseğini seçebilirsin.

Oyla 0

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
Hmm, peki etkinlik süresince açılan pt no ları nasıl takip etmeliyiz? Filtre ile 0xB06C paketini kontrol ederek mi? Veya etkinlik bitince kayıtlardan kontrol ederek mi?

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
787
Ödül Puanları
93
Kazanacak sayıyı belirledikten sonra agentlara bu sayıyı bildirdikten sonra 0xB069 kontrol ederek. 0xB06C hiç kullanmıyorum ben.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.