Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Flowers Item Drop Hk.

Alınan Beğeni
740
Ödül Puanları
93
Başladığım konudan devam ediyim,
Gold Coin'in bsr yolunu değiştirdim ve item/etc/summon_flower_02.bsr yaptım. Buraya kadar herşey güzel hata vs. vermiyor ancak oyunda item düştüğünde fare ile toplama özelliği devredışı kalıyor. Bunun sebebini bilen var mı?
G tuşu dışında yerden toplanamıyor.
Z ile kontrol ettiğimde de görselden anlaşıldığı üzere isim yerde çıkıyor;

SRO-2019-10-18-18-26-11-66.jpg

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
101
Ödül Puanları
43
silkroad dosyalarının bazı bsr yapıları farklıdır ozellikle bazı bsr dosyaları sadece görsele dayalıdır maus ile tıklayamazsın
silkroad yapısı geregı ozel etkınlıkler ıcın bsr yolları yaptı işlevleri sadece görseldir
bsr dosyası ıcınde bir itemi yada yapıyı tanımlayan ek dosyalar olmaz onlarda
kısaca sadece efekt diyebiliriz

some bsr structures of silkroad files are different, especially some bsr files you just can't click
Silkroad made BSR paths for special events due to its structure
bsr file does not have any additional files that define an item or structure
we can simply call effect

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
36
Ödül Puanları
28
Başladığım konudan devam ediyim,
Gold Coin'in bsr yolunu değiştirdim ve item/etc/summon_flower_02.bsr yaptım. Buraya kadar herşey güzel hata vs. vermiyor ancak oyunda item düştüğünde fare ile toplama özelliği devredışı kalıyor. Bunun sebebini bilen var mı?
G tuşu dışında yerden toplanamıyor.
Z ile kontrol ettiğimde de görselden anlaşıldığı üzere isim yerde çıkıyor;

SRO-2019-10-18-18-26-11-66.jpg

Alınan Beğeni
36
Ödül Puanları
28
did you do it in vsro? so this item from the orginal it looks like buff from the fw those banderas whoever is close gets the buffs how did you manage to do this try to add buffs on them to see if they get everyone around it there is equal isro everyone gets the buffs

V

V4N_HELLSING

Şehirde veya pvp alanına bi kaç farklı renkte ekleme güzel görünüm sağlanabilir.

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Dipnot ekleyenler canpick can drop özelliklerini açsınlar paylaşılan media girdilerinde bu özellikler kapalı birde yerden almayı o şekilde deneyin

yanlış okumuşum ama yine de peşini bırakmayacağım :)