Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Forgetten World Teleport taşı sorunu

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
3
Merhaba, IronSro v3.2 database üzerine geliştirmekte olduğum bir projem var. Envylerden çıkan forgetten world ışınlanma itemini şehire gidip bastığım zaman hiç bir tepkime olmuyor fgw taşı oluşturulmuyor. Itemleri _RefObjCommon ve _RefObjitem tablolarından clean db ile karşılaştırma sonucunda tamamen aynı olduğunu gördüm. Ayrıca RefTrigger vs tablolarında da bir sorun göremedim.

Sorun nerde olabilir ? Çözümü bilen var mı ? Teşekkür ederim

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
604
Ödül Puanları
93
ins_quest_teleport’un telepordatabuldingte olup olmadıgını kontrol edermisin. sonrada item datada kıyaslama yaparmısın

Oyla 0

Venom

.
Alınan Beğeni
204
Ödül Puanları
43
Sorun çözüldü diyorsunuz söylemiyorsunuz bu nasıl forumculuktur?

Oyla 0

ramazan

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba, IronSro v3.2 database üzerine geliştirmekte olduğum bir projem var. Envylerden çıkan forgetten world ışınlanma itemini şehire gidip bastığım zaman hiç bir tepkime olmuyor fgw taşı oluşturulmuyor. Itemleri _RefObjCommon ve _RefObjitem tablolarından clean db ile karşılaştırma sonucunda tamamen aynı olduğunu gördüm. Ayrıca RefTrigger vs tablolarında da bir sorun göremedim.

Sorun nerde olabilir ? Çözümü bilen var mı ? Teşekkür ederim
sorunu bulduysan çözüldü yazıp geçme lütfen sorunun nerde oldugunu da paylaşırsan sevinirim.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.