Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Forteswar Giriş sorunu

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Merhaba Sevgili arkadaşlar öncelikle Yenidien Tüm arkadaşların Bayramı mubarek olsun
sorunum şu arkadaşlar Forteswar Savaş zamanı Giriş yapamıyorum bu hatayı veriyor
Fakat Forteswar Savaş zamanı öncesi Teleportlar sağlıklıçalışıyor

Ekli dosyalar

• 1234.png
    1234.png
    862.6 KB · Görüntüleme: 20

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
iki Regionda Aynı bu farklı bir yerden galiba Reftelepord yada reflink ile ilgilidir belki onlara göz atayim

Oyla 0

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
bu kez benim kale dosyaları sağlam client media data ile girdim kaleye girdi teleporttan savaş zamanı

Oyla 0

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Evet Arkadaşlar bir aşama kaydede bildik gibi düşünüyorum
Şimdi Daha önce Forteswar zamanı başladıgın da Giriş olmayan Teleporlara ( Sorunsuz bir media data client ile) Forteswar Zamanı giriş yapa bildim Şimdi
Media içerisinde Bu Teleport Yolları nelerdir ? Bana yardımcı olurmusunuz Bu media daki Forteswar Yolu ile değiştire biliyim(TELEPORTBUİLDİNG) başka ?
Adsız.png

Oyla 0

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
İlgi ve Bilgi paylaşımından dolayı @Wolwec arkadaşıma teşekkürler az biraz daha sabır ve gayretle sorunu çözücem gibi :)

Oyla 0

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Konuyu toparlamak gerekirse arkadaşların da yardımı ile Client Media pk Teleportbuilding dosyasında Kale teleport Dosya yollarını değiştirmişler ve Bunları düzgün bir clientten alıp düzenledim ve sorun çözüldü suan Forteswar zamanında da giriş cıkış yapılıyor böyle bir sorun yaşayan arkadaş varsa çözümü bu şekilde sağladık

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.