Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Paylaşım Fortnite İndir – Full PC + Online

Ü

Üye silindi 505

Fortnite.jpg

Fortnite İndir – Full PC + Online

Fortnite, çevrimiçi o
ynanma özelliğine sahip olan ücretsiz bir bilgisayar oyunudur. İster tek oyuncu özelliğinde isterseniz de çok oyuncu özelliğinde arkadaşlarınızla birlikte oynayarak aksiyon dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Oyunda ki tek amacınız hayatta kalmaktır. Oldukça beğenilen Fortnite PC oyununu sitemizden full ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. Keyifli oynamalar. Multilang dil desteklidir.

Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri x64 bit
İşlemci: 2.4 Ghz
Bellek: 4 GB
Ekran Kartı: Intel HD 4000
Sabit Disk: 20 GB

Fortnite-3.jpg

Fortnite-2.jpg

Fortnite-1.jpg

Fortnite.jpg

Fortnite İndir – Full PC + Online

Fortnite, çevrimiçi o
ynanma özelliğine sahip olan ücretsiz bir bilgisayar oyunudur. İster tek oyuncu özelliğinde isterseniz de çok oyuncu özelliğinde arkadaşlarınızla birlikte oynayarak aksiyon dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Oyunda ki tek amacınız hayatta kalmaktır. Oldukça beğenilen Fortnite PC oyununu sitemizden full ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. Keyifli oynamalar. Multilang dil desteklidir.

Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri x64 bit
İşlemci: 2.4 Ghz
Bellek: 4 GB
Ekran Kartı: Intel HD 4000
Sabit Disk: 20 GB

Fortnite-3.jpg

Fortnite-2.jpg

Fortnite-1.jpg

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.