Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Fortress war ayarı

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
arkadaşlar merhaba kale savaşı zamanını ayarlamak istiyorum ama bir türlü çözemedim mevzuyu bilen birisi yardımcı olabilir mi?

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
smc den ayarlıcaksın dostum youtubede gorsel anlatımlar mevcut burdan yazarak anlatması karısık olur

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
nereden ayarlandığını biliyorum sadece nasıl yapıldığını çözemedim el atabilecek birisi lazım

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Savaş süresi 1 saat 30 dakikadır.
Mesela savaş 20:00'da başlayacak ve 21:30'da bitecek diyelim.
SMC'ye giriş yapacağın saat şu şekilde olmalı;
Sorduğu başlama saatine 19:30 yapacaksın ve süreyi 2 saat olarak ekleyeceksin.
Saat 19:30 olduğu zaman, savaşın başlamasına 30 dakika kaldı diye notice geçicek.
20:00'da savaşın başlayacak ve 21:30'da savaşın bitecek.

Yani 1 saat 30 dakika sürecek savaş için, savaşın başlamasına 30 dakika kala önceden savaşı başlatıyorsun ki 30 dakika kaldı noticesini yazsın.
Süre olarak 2 saatlik süre ekliyorsun, savaş 1 buçuk saat sürecek ve notice içinde 30 dakika gideceği için.

Ayarlarken dikkat etmen gereken bir diğer nokta ise başlama ve bitiş tarihin yılı.
Başlama tarihi günümüzün tarihi olmalı.
Mesela şu an ayarlayacaksan, bugünün tarihini yazacaksın. 13.12.2019
Bitiş tarihine ise günü önemli değil fakat yılı önemli.
Bitiş tarihinin yılını kesinlikle 2030 yapman gerekli.

Anlamadığın bir nokta varmı?

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
@Senua , @Spare
Forumda ki kıdemli, yardımlara çözüm yazan ve diğer sıradan kullanıcılardan ayıran rütbe verin.

Adama çözümü detaylıca yazmışım, keza bir çok gönderide de öyle.
Çözüldü mü, çözülmedi mi adamın dönüş yaptığı yok.
Burda eşşek başı değiliz, buraya çözüm yazıyorsak, işlem yapıldıysa, çözüldüyse cevap yapsın konuyu kapatalım.

Başlığı çözüldü olarak değiştirmekte nedir ya? Hakaret etmemek için zor tutuyorum şu an kendimi.
Ayıklayın şöyle insanları.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
@Senua , @Spare
Forumda ki kıdemli, yardımlara çözüm yazan ve diğer sıradan kullanıcılardan ayıran rütbe verin.

Adama çözümü detaylıca yazmışım, keza bir çok gönderide de öyle.
Çözüldü mü, çözülmedi mi adamın dönüş yaptığı yok.
Burda eşşek başı değiliz, buraya çözüm yazıyorsak, işlem yapıldıysa, çözüldüyse cevap yapsın konuyu kapatalım.

Başlığı çözüldü olarak değiştirmekte nedir ya? Hakaret etmemek için zor tutuyorum şu an kendimi.
Ayıklayın şöyle insanları.
Sinirlenmenizi anlıyorum, evet. Çözüldüyse nasıl çözüldü bilgi vermeleri gerekiyor. Onlar gibi sorunu yaşayan herkese emsal olması açısından evet bunu yapmaları gerek. Ancak kimse kimseye bu forumda hakaret etmemeli, edemez.

Bize burada düşen sabırla insanlara çözümleri nasıl yaptıkları konusunda bilgi vermelerini her fırsatta söylemek. ?

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
Sinirlenmenizi anlıyorum, evet. Çözüldüyse nasıl çözüldü bilgi vermeleri gerekiyor. Onlar gibi sorunu yaşayan herkese emsal olması açısından evet bunu yapmaları gerek. Ancak kimse kimseye bu forumda hakaret etmemeli, edemez.

Bize burada düşen sabırla insanlara çözümleri nasıl yaptıkları konusunda bilgi vermelerini her fırsatta söylemek. ?
kardeş o işler öyle olmuyor yaptığım yorumu silmeden önce okusaydın keşke ayrıca sorunum çözülmeden çözüldü yapan kim bu konuları?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
kardeş o işler öyle olmuyor yaptığım yorumu silmeden önce okusaydın keşke ayrıca sorunum çözülmeden çözüldü yapan kim bu konuları?
Yaptığınız yorumda hakaret vardı ondan silindi. Okumadan yorum yapmam.

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Sorunun çözülmediyse, o senin beceriksizliğin. Yapabilecek birşeyim yok bu konuda, üstte anlattığım şekilde yaptıktan sonra kale savaşı başlar ve biter.
Kalelerinde, tablolarında sorun varsa ona bişey diyemem.

Neden çözüldü olarak işaretleniyor onuda anlatayım sana;
Sorununa karşılık, çözümümü yazmışım ve sen buna olumlu/olumsuz dönüş yapmamışsın.
Bu yüzden de mod'lar konunun çözüldüğünü varsayarak, çözüldü olarak işaretliyor.

Senin keyfini, gelip buraya 3-5 gün sonra çözüldü/çözülmedi yazmanı beklemiyorlar.
Haklılar.

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
Sorunun çözülmediyse, o senin beceriksizliğin. Yapabilecek birşeyim yok bu konuda, üstte anlattığım şekilde yaptıktan sonra kale savaşı başlar ve biter.
Kalelerinde, tablolarında sorun varsa ona bişey diyemem.

Neden çözüldü olarak işaretleniyor onuda anlatayım sana;
Sorununa karşılık, çözümümü yazmışım ve sen buna olumlu/olumsuz dönüş yapmamışsın.
Bu yüzden de mod'lar konunun çözüldüğünü varsayarak, çözüldü olarak işaretliyor.

Senin keyfini, gelip buraya 3-5 gün sonra çözüldü/çözülmedi yazmanı beklemiyorlar.
Haklılar.
kardeş bak o anlattığını zaten biliyorum yapıyorum ama olmuyor işte kale savaşı başlıyor evet ama kayıt falan yapılmıyor. benim sorunumda bu zaten yani senin anlattığınla çözülecek bir şey değil ayrıca diyelim ki bilmiyordum yapamadım bu beceriksizlik değil tabi senin karakterin bunu nasıl algılıyor bilemem ama neyse... Hem bu konuyu ben açmışım değil mi o yüzden kimsenin benim keyfimle işi yok senin atarın dışında.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.