Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Forumdaki düşüş

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
arkadaslar goruyorum ki son zamandir forumda ciddi dusus var konu aciliyor fakat cevap veren sayisi 2 yada 1 kisi ne oldu forum a ...

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,925
Ödül Puanları
113
@alikvp Hocam öncellikle vsro.org şuan silkroad çatısı altındaki çoğu forumdan daha canlı. Önceden daha aktifti evet ama @Spare ve @tylu dediği gibi

1- Gamegami
2- Iş güç yoğunluğu
3- Private server reklamı artık kabul etmiyoruz. (Gamegami)

gibi gibi etkenlerden dolayı böyle.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Alexa değerlerinde bir tek biz değil şuan tüm forumlar genel bir düşüş yaşıyor, sevdiğiniz çok düşündüğünüz forumlar da dahil. ☺️

@ZTX_100 şu yılgınlık ortamında bile bu izlenimi bırakabiliyorsak, gerçekten sizler gibi kaliteli üyelerin olmasındandır.

İnşallah yakın zaman da yeniden kullanıcı aktifliğininde günden güne arttığını göreceğiz. Sektör durulmuşta olsa, bir çok kişi ara vermişte olsa biz sürekli vsro.org ve üyelerin yararına olacak şeyler düşünüyoruz, bazılarının üzerinde hâlâ çalışıyoruz.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,925
Ödül Puanları
113
Alexa değerlerinde bir tek biz değil şuan tüm forumlar genel bir düşüş yaşıyor, sevdiğiniz çok düşündüğünüz forumlar da dahil. ☺

@ZTX_100 şu yılgınlık ortamında bile bu izlenimi bırakabiliyorsak, gerçekten sizler gibi kaliteli üyelerin olmasındandır.

İnşallah yakın zaman da yeniden kullanıcı aktifliğininde günden güne arttığını göreceğiz. Sektör durulmuşta olsa, bir çok kişi ara vermişte olsa biz sürekli vsro.org ve üyelerin yararına olacak şeyler düşünüyoruz, bazılarının üzerinde hâlâ çalışıyoruz.
İnşallah miraç hocam ya valla :)

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Alexa değerlerinde bir tek biz değil şuan tüm forumlar genel bir düşüş yaşıyor, sevdiğiniz çok düşündüğünüz forumlar da dahil. ☺

@Spare bu forum u sevdigim icin surekli online oluyorum sekmede gizli ve her dakika takip ediyorum kaliteli oldugu icin burayi tercih ediyorum var 1 2 tane daha forum ama yoneticileri ve moderatorleri cok sorumsuz burasi onlara nazaran daha kaliteli

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.