Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Free Panel

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bağış (sadece fiyatlar), Sunucu Ekibi, Sunucu Bilgileri
web sitesi özellikleri: Giriş (Çalışmasını sağlamak için Bazı Düzenlemeler İsteyin) - Kayıt Ol - pw Değiştir - Sıralaması (iş) - Sunucu Durumu - çevrimiçi oyuncuların miktarı - resmi sunucu zamanı (kahire süresi için kolayca düzenleyebilirsiniz

Download:
Virüstotal:
Not:Alıntıdır.

XbpE40.jpg

R

ReyasX

Sonunda sende geldin foruma tamamdır kanka tadından yenmez artık :D

B

bardo41

Bağış (sadece fiyatlar), Sunucu Ekibi, Sunucu Bilgileri
web sitesi özellikleri: Giriş (Çalışmasını sağlamak için Bazı Düzenlemeler İsteyin) - Kayıt Ol - pw Değiştir - Sıralaması (iş) - Sunucu Durumu - çevrimiçi oyuncuların miktarı - resmi sunucu zamanı (kahire süresi için kolayca düzenleyebilirsiniz

Download:
Virüstotal:
Not:Alıntıdır.

XbpE40.jpg
Acık vs varmı birde admin paneli çalışıyormu

Alınan Beğeni
75
Ödül Puanları
28
Bunu kullanacaginiza maligim 30tl lik clasic kullanin daha iyi

B

bardo41

Bunu kullanacaginiza maligim 30tl lik clasic kullanin daha iyi
Panelin içeriğini kodlarını incelemeden nasıl bukadar emin konuşa biliyorsun anlamış değilim incelemeden ön yargılı davranıyorsun cok biliosan sen bi panel paylaş bakalım nekadar iyi inceleyelim toplu bi şekilde

Alınan Beğeni
75
Ödül Puanları
28
Panelin içeriğini kodlarını incelemeden nasıl bukadar emin konuşa biliyorsun anlamış değilim incelemeden ön yargılı davranıyorsun cok biliosan sen bi panel paylaş bakalım nekadar iyi inceleyelim toplu bi şekilde
Barış senne biliyorsun da yorum yapabiliyorsun kimse kimseye bedava bisi vermez kurnaz ol olum

B

bardo41

Barış senne biliyorsun da yorum yapabiliyorsun kimse kimseye bedava bisi vermez kurnaz ol olum
Unutma herkez cıkar değil ben bi cok kişiye verdim bişeyler karşılık istemeden ben inceledim panelde eksikler var ama öyle ağım şağım bi sıkıntusı yok herşey karşılık değildir unutma burda herkez arkadaş kardeş yardımcı olmak için varız burda diyer türlü form sitesinin amacı neki
☺️?

Ü

Üye silindi 1104

Unutma herkez cıkar değil ben bi cok kişiye verdim bişeyler karşılık istemeden ben inceledim panelde eksikler var ama öyle ağım şağım bi sıkıntusı yok herşey karşılık değildir unutma burda herkez arkadaş kardeş yardımcı olmak için varız burda diyer türlü form sitesinin amacı neki
☺?
Elbet başka panellerin kodlarını inceleyip a panelden beğendiğin kodu b panele ekleyip güzel birşey çıkar sanırım bakmanı öneririm

B

bardo41

Elbet başka panellerin kodlarını inceleyip a panelden beğendiğin kodu b panele ekleyip güzel birşey çıkar sanırım bakmanı öneririm
Mantıklı

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.