Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

cSRO Çözüldü Frontier 120 DB CSRO-R Elinde olan

XANTOS

.
Alınan Beğeni
491
Ödül Puanları
63
Frontier 120 DB CSRO-R tüm içeriği bulunan link elinde olan varmı ?
basliksiz-2-png.11592

XANTOS

.
Alınan Beğeni
491
Ödül Puanları
63
Değişik yöntem dediğin 😀 yaparım ederim gibisinden sunucuya erişim elde edip dosyaları almış evet oda aynı şey dediğin şey 😃
Yok be o değil arkadaş eline geçirmiş dağıtıyor ama bazı istekleri var foruma vip üye ol yada 250 konu aç bilmem gibi gibi yani dediğini yaparsan link e erişim veriyor indiriyorsun gerçi ben bunları istemeden önce erişim hakkı edindim ama şuanlık bekliyorum sözünde durucakmı elinde link olan varsa fena olmaz ama tam içeriğe sahip

XANTOS

.
Alınan Beğeni
491
Ödül Puanları
63
Evet bu dosyalarin birebir aynisi
payulaşırmısın peki arkaş bana 20 konu açtırıp onay vericem dedi inandık şimdi sonuç

Üzgünüz forumdan artık yasaklandınız! Yasaklanma sebebiniz : X Forumda Bu Forumu Kötüleme Nedeniyle Hesabınız Kapatılmıştır.​

yaptığım şeyin karşılığını istedim diye yasaklandım :D ama bişey demiycem herkesin karakteri yok doğal olarak.

Alınan Beğeni
563
Ödül Puanları
93
payulaşırmısın peki arkaş bana 20 konu açtırıp onay vericem dedi inandık şimdi sonuç

Üzgünüz forumdan artık yasaklandınız! Yasaklanma sebebiniz : X Forumda Bu Forumu Kötüleme Nedeniyle Hesabınız Kapatılmıştır.​

yaptığım şeyin karşılığını istedim diye yasaklandım :D ama bişey demiycem herkesin karakteri yok doğal olarak.
Link verme sansim yok 😂 linke oozel mail izni istiyor

jadde07

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
elinde olan varsa paylaşabilirmi bende arıyorum bu dosyadan bu arkadaşın dediği gibi x sitesinde üye oluyorsun konu acıyorsun vs vs sonra bi bakmışın direk ban atıyor yasaklıyor :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.