Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Çözüldü Frontier 120 DB CSRO-R Elinde olan

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Ay
csro-r clean versiyon ölü zaten onu geliştirmek daha dert assembly bilgisi gerektiren sorunlar mevcut.
paylaştık insanlar ilgilenirse sorunlarda yavaş yavaş çözülücektir. Nekadar çok Kişi üzerinde uğraşırsa okadar çok gelişir örnek vsro.
Aynen bot yapan yok piyasada artık csro ilerlesin kardeşim kullanan kardeşlerime başarılar dilerim

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,761
Ödül Puanları
213
X sitesine üye olmuştum ne var ne yok diye.. vsro.org'un çakmasını yapmışlar.. öyle ki forumlar/ alt forumlar bile kopyalanmış / ÇALINMIŞ.. ve bana gelen mailde de birileri bunların konusunu çalmış o nedenle de şüpheliymişim, banlanmışım. Tarayıcımın favoriler listesinde fazlalık. Herkesi banlarlarsa iyi valla :))))) Jamaika'lıların bir atasözü der ki At of my pn*is, under to kasimpasha

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Yok be o değil arkadaş eline geçirmiş dağıtıyor ama bazı istekleri var foruma vip üye ol yada 250 konu aç bilmem gibi gibi yani dediğini yaparsan link e erişim veriyor indiriyorsun gerçi ben bunları istemeden önce erişim hakkı edindim ama şuanlık bekliyorum sözünde durucakmı elinde link olan varsa fena olmaz ama tam içeriğe sahip

ayni forum a bende uye oldum forum canlandirma ya yonelik 250 konu acicakmisim sonra linkleri gore bilirmisim :D onuda gectim bir sure var o sure icerisinde forumda hareket yapmassam ban yicekmisim bi baktim o ismi lagzim degil forumdan ban yemisim :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.