Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

cSRO Çözüldü Frontier 120 DB CSRO-R Elinde olan

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,029
Ödül Puanları
113
sitede takipteyim yaşı 30+ olanlar odur misal bu jadde07 ' dende şüpheleniyorum elinde olan varsa paylaşmasın :D saklasın hiç değilse dosyaları çekecek bi adamımız olur içerde xD

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
Dosyalar paylaşılır ise bir takım kısıtlamalar yani şartlar ile paylaşılmasını sağlayalım.
O X sitesi dediğiniz ismi lazım değil 6 harfi gamexf tarzı forumlar buradan konuları çırpıp orada satıyor, kendisi paylaşmış gibi triplere giriyor.
Değişik hareketler yapıyor vs.

ps: O çalanı da bulacağım.

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
260
Ödül Puanları
63
Valla bende merak ettim pek öyle ön planda olan filesta değil gibi :)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
Valla bende merak ettim pek öyle ön planda olan filesta değil gibi :)
Bir şey yok. csro-r filesi ilk kez ben paylaştım zaten bu kadar tribe girmedim. ☺️
Arkadaşın biri bu halini, kendi forum sitesinde 500₺’ye satıyormuş.
Millete 30 post kastırıyormuş link için sonra da vermemek için banlıyormuş. ☺️ Önemli kılan bu.

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
260
Ödül Puanları
63
Hmm arkadaş biraz affınıza sığınarak karakters*zmiş sanki

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Çok Kötü Bir Durum Bence Adam Akıllı Sözünde Durmayacak Kadar Alçalan Eleman Bir Sürü CSRO DB Var Piyasada İllaki FortineR Db sini Paylaşacak Birileri Cıkar Ne Gereği Var İnsanları 500 TL Kandırmakla Ne Diyim :)

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Önce likle selamun aleyküm dosyalar 📂 bana ayit fakat bir ortak vardı oda osmana vermiş şifreyi adam girip çekti o dosyalarda birsürü çözülmücek bug var ve dosyalar nete zaten mevcut bugunu çözüm kendine Server yapabilir okadar özel bir db degil keşke csro işine herkes girsede yararlı bilgiler paylaşsa
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Fr
Çok Kötü Bir Durum Bence Adam Akıllı Sözünde Durmayacak Kadar Alçalan Eleman Bir Sürü CSRO DB Var Piyasada İllaki FortineR Db sini Paylaşacak Birileri Cıkar Ne Gereği Var İnsanları 500 TL Kandırmakla Ne Diyim :)
Frontier db si bu sitede zaten var clean db den yapıl ma ek özelik yok ki neden bukadar hazırı bekliyorsunuz ki

Önce likle selamun aleyküm dosyalar 📂 bana ayit fakat bir ortak vardı oda osmana vermiş şifreyi adam girip çekti o dosyalarda birsürü çözülmücek bug var ve dosyalar nete zaten mevcut bugunu çözüm kendine Server yapabilir okadar özel bir db degil keşke csro işine herkes girsede yararlı bilgiler paylaşsa

Fr

Frontier db si bu sitede zaten var clean db den yapıl ma ek özelik yok ki neden bukadar hazırı bekliyorsunuz ki
Hata suan clean dan yeni db yaptık frontier de çok sorun lu açaçak kişi olursa boşa emek vermesin yakında yeni db ile gelecek farkını görüceksiniz

sitede takipteyim yaşı 30+ olanlar odur misal bu jadde07 ' dende şüpheleniyorum elinde olan varsa paylaşmasın :D saklasın hiç değilse dosyaları çekecek bi adamımız olur içerde xD
Dosya lar var bende açaçak san bedava veriyim bana ayit

XANTOS

.
Alınan Beğeni
490
Ödül Puanları
63

Fr

Hata suan clean dan yeni db yaptık frontier de çok sorun lu açaçak kişi olursa boşa emek vermesin yakında yeni db ile gelecek farkını görüceksiniz
csro-r clean versiyon ölü zaten onu geliştirmek daha dert assembly bilgisi gerektiren sorunlar mevcut.
paylaştık insanlar ilgilenirse sorunlarda yavaş yavaş çözülücektir. Nekadar çok Kişi üzerinde uğraşırsa okadar çok gelişir örnek vsro.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.