Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü FTW KAYIT SORUNU.

zcndmn

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
MERHABA ARKADAŞLAR OYUNUMDA NAPTIYSAM FTW KAYIT OLMAYI AKTİFLEŞTİREMEDİM GAMESERVERDEN KAYIT BAŞLIYOR FAKAT OYUNDA BAŞLAMIYOR. VE KAYIT OLMAK İÇİN NPCYE TIKLIYORUZ FAKAT TIKLANMIYOR

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,845
Ödül Puanları
213
SMC Sheduler ve GameServerda geçen yazıların görselini atar mısınız?
Ayrıca guildde 8 karakter olmalı ki kayıt olabilesiniz.
Buraya kadar sorun yoksa kale savaşı fix adı altında queryler olacak, onları deneyin.

Oyla 0

zcndmn

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
SMC Sheduler ve GameServerda geçen yazıların görselini atar mısınız?
Ayrıca guildde 8 karakter olmalı ki kayıt olabilesiniz.
Buraya kadar sorun yoksa kale savaşı fix adı altında queryler olacak, onları deneyin.
1623521214659.png
1623521246697.png
1623521480530.png
1623521569953.png
Ve oyuna girince tıkladıgım zaman tepkisiz ne tıklanyor nede bildirim geliyo

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,845
Ödül Puanları
213
1623522303943.png
Guild yok galiba. Guildde en az 8 oyuncu olmalı. Ayrıca emin değilim ama guild kurup 5 lv yapın.
Ayrıca her ihtimale karşın savaş esnasında yapılarda sorun yaşanmaması için fixlemeniz gerek.

Ekte bi query paylaştım.
Eğer oyununuzda sadece Jangan Bandit ve Hotan kaleleri ekliyse kullanın. Haricinde Constantinople- Karakoram - Donw-hang kalelerinden biri ekliyse kesinlikle kullanmayın.
Bu queryi okuttuğunuzda hata verirse hata içeriğinde geçen ilgili tablonun anahtarını ve otomatik ID'sini devre dışı bırakarak yeniden deneyin. Bütün modülleri tekrar başlatıp kaydolmayı deneyin. Ama tabi guild kurup 5 lv yapın ve guilde en az 8 char alın.

Savaşın başlamama sebebi de prosedürlerden kaynaklı olabilir. Clean bir db'den alabilirsiniz.Özel editleriniz yoksa ve yeni başlamışsanız clean DB'den başlayabilirsinizde.

Ekli dosyalar

• Kale fix.rar
    663 bayt · Görüntüleme: 12
Oyla 0

zcndmn

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Ekli dosyayı görüntüle 11832
Guild yok galiba. Guildde en az 8 oyuncu olmalı. Ayrıca emin değilim ama guild kurup 5 lv yapın.
Ayrıca her ihtimale karşın savaş esnasında yapılarda sorun yaşanmaması için fixlemeniz gerek.

Ekte bi query paylaştım.
Eğer oyununuzda sadece Jangan Bandit ve Hotan kaleleri ekliyse kullanın. Haricinde Constantinople- Karakoram - Donw-hang kalelerinden biri ekliyse kesinlikle kullanmayın.
Bu queryi okuttuğunuzda hata verirse hata içeriğinde geçen ilgili tablonun anahtarını ve otomatik ID'sini devre dışı bırakarak yeniden deneyin. Bütün modülleri tekrar başlatıp kaydolmayı deneyin. Ama tabi guild kurup 5 lv yapın ve guilde en az 8 char alın.

Savaşın başlamama sebebi de prosedürlerden kaynaklı olabilir. Clean bir db'den alabilirsiniz.Özel editleriniz yoksa ve yeni başlamışsanız clean DB'den başlayabilirsinizde.
ya sorun guilidin olması değil zaten guild olmasa bile hani bilgi mesajı gelmesi lazım bir guilde katılmanız gerek gibi hiç çalısmıyor gameserverden oldugunu düşünüyorum çünkü 2 databbase denedim ikiside aynı hatayı verdi

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605

Guild olmadan kale savaşına bireysel olarak katılabileceğiniz bir sistemi yok silkroad'ın. Bir bildiri verir yada vermez, böyle bir şeyi hiç deneme ihtiyacı duymadığım için bir şey diyemiyorum.

Önce guildinizi oluşturun, sonra başvurun. Sonra, sorun devam ediyorsa hatanızı resimleyip bizden çözüm isteyin.

Oyla 0

zcndmn

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
sorun aynnı devam edicek ama hemen kurayım bir kaç char ayarlıyım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.