Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Game server açılmıyor ne yaptıysam olmadı

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,892
Ödül Puanları
113
evags filesi kullanıyon onlar virüslü full C:\Windows\ svchost.exe oluşmuştur tahminen burada jeefo virüsü kaynıyor o files pc formatlayıp temiz bir filesle oynayacaksan oyna bence . virüsün zararı çok sık doğum yapıyor :D o yüzden temiz bi files ve temiz bi windowsla tekrardan başla bu işe harddisk/ ssd boş boş alan kaplar exelerde sıkıntı oyunlarda sıkıntı bugün çalışan exe yarın çalışmaz misal sallıyorum steamdan bi oyun oynuyon 2. gün o oyun çalışmaz onuda bozar

Oyla 0
Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
18
virüssüz files yokki adama sordum adam 500 tl dedi ben napim piyasa ölmemiş insanlar ölmüş :D

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,892
Ödül Puanları
113
herkes benim gibi bonkör değil :D

ya alcan ya yardım etcek birini bekleyecen yada bi adet sunucu alıp ordaki virüssüz ise onu yedekleyip süren bittikten sonra o filesi kullancan sürekli o filesi yedekleyip google drive gibi sitelerde saklayacan kendi hesabında lazım olunca kullancan :D pcyi boş yere kastırma

sitede sunucu satan kişiler var onlardan sunucu al orda editini yap

misal aşağıdaki konu güncel sanırsam sürekli yorum yapıyorlar

eğer yukardaki ilgini çekmezse aşağıda satanlarda mevcut gidip 2019 konusuna yazma tabi 2022 tarihli konulara yaz :D

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
259
Ödül Puanları
63
Cert ayalarından .ini ve server.cfg ip hatası kontrol et ve dogru yaptıgından emin ol

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,760
Ödül Puanları
213
Sorunu çözemediyseniz geri dönüş yapın lütfen.
Gün içinde bağlanıp halledelim eksikleri. @nakruf5429

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Sorun çözüldü teşekkürler.
Cert dosyalarında hata var resimdede acıkca belirtmis gameserver felan sorunun çözüldü ise çözüldü yapabilirsin ve hatayı nerden düzelttiğini yukarıda belirtirsen yapamayan arkadaşlar içinde yardımı dokunur.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.