Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Game Server Açılmıyor Sebebi Nedir?

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
318
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Büyük İhtimalle Ya Fiyatlarla Oynassın Yada İtem id lerinde Bir Kaydırma Var Blue Falan Ekleme Denediysen Kaymaya Neden Olmuş Olabilir Diye Düşünüyorum Bakmadan Tam Birşey Diyememde

Oyla 0

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,035
Ödül Puanları
93
_refObjItem' de bu itemin max stack ını mı degistirdin ona bir bak..
Olması gereken "1"

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,843
Ödül Puanları
213
RefScrapOfPackageItem kısmında eklediğiniz blue bu iteme göre değil.. yanlış bir blue verilmiş. Tahminim o yönde.

Bu gibi sorunlarda son yaptığınız işlemleri de belirtmeniz sorunun daha kısasa çözülmesini sağlayacaktır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
18
RefScrapOfPackageItem kısmında eklediğiniz blue bu iteme göre değil.. yanlış bir blue verilmiş. Tahminim o yönde.

Bu gibi sorunlarda son yaptığınız işlemleri de belirtmeniz sorunun daha kısasa çözülmesini sağlayacaktır.
Npc deki itemlere blue eklemiştim toplu ve itemler 1 level olarak gözüküyordu RefObjCommonda Levellerini Düzeltmiştim Bu Kadar

Oyla 0

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
318
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Npc deki itemlere blue eklemiştim toplu ve itemler 1 level olarak gözüküyordu RefObjCommonda Levellerini Düzeltmiştim Bu Kadar
Dediğim Gibi Blue Eklerken Veya Bir İşlem Yaparken Bir Tabloda Kayma Olmuş Olabilir Tavsiyem İşlmeme Başlamadan Önce Alınan Bir Yedek Varsa Geri Dönülüp Ordan Tekrardan Dikkatlice Eklenmesidir Gerekiyorsa Blue Ekleme Programı veya Query Kullanıp Sonradan DbtoMedia Yapmanızdır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
18
Refscarpofpackageitem data kısmı yanlış
sorun.png
Bu Şekilde Hata Halen Devam Ediyor
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

sorun2.png
Buda Sun Olanlar

db sorun.png
Buda Sorun

/ Çözüldü

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.