Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Sohbet Muhabbet Gamegami sunucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
298
Ödül Puanları
43
Game gami bı kaç haftadır bazı server sahiblerinin sunucularına erişip dosyaları şifrelemis ,sunucu şirketlerin çoğu uyarı almış gibi söylentiler var aslı varmıdır bilgisi olan varmı bu konu hakkında .

Game gamının sunucuya saldırıp sifreleme gibi bı yasal olmayan bir ihlal yapacağını pek gözüm kesmiyor ama bu konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar ne düşünüyorlar ,server sahiplerine game gamı den bir uyarı bazında yazı veyahut benzer durum iletildi mi ?

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,121
Ödül Puanları
93
Yasadışı private sunucularla ilgili önce uyarı mekanizması ardından hukuki yola başvuracaklarını belirtmişler internet siteleri üzerinden, bu saatten sonra hobi dışında para kazanmak isteyenlerin işi zor gibi

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
Game gami bı kaç haftadır bazı server sahiblerinin sunucularına erişip dosyaları şifrelemis ,sunucu şirketlerin çoğu uyarı almış gibi söylentiler var aslı varmıdır bilgisi olan varmı bu konu hakkında .

Game gamının sunucuya saldırıp sifreleme gibi bı yasal olmayan bir ihlal yapacağını pek gözüm kesmiyor ama bu konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar ne düşünüyorlar ,server sahiplerine game gamı den bir uyarı bazında yazı veyahut benzer durum iletildi mi ?

Geçenlerde birisi birşeyler uyduruyordu. Bana ceza kestiler, sunucumu kapadılar vs yalanlar sıralıyordu. 😀 Böyle birşey olabilme ihtimali şuan için sıfırdır bu işler öyle yürümüyor. İleride bu tarz durumlar yaşanır mı bilemem ama şuan böyle birşey söz konusu değil.

Violent

Biz unutmayız, biz affetmeyiz!
.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
18
Dosyalari sifrelediler derken??? Kapatma amaciyla girdiyseler diyelim ki direkt sunucuyu kapatirlar herseyi silerler. Kulaktan dolma sacma bilgilerle ortaligi karistirmayin.

Alınan Beğeni
298
Ödül Puanları
43
Dosyalari sifrelediler derken??? Kapatma amaciyla girdiyseler diyelim ki direkt sunucuyu kapatirlar herseyi silerler. Kulaktan dolma sacma bilgilerle ortaligi karistirmayin.
Dün foruma üye olupta bugün bu tarz saçma sapan konuşmalar yapacak birine benzemiyordun ne ara popi oldun? Öğrenmek isteyip soru sormak istedim ortalığı karıştıracak bı ibare mi kullandım .Neyini tatmin ediyorsun egonu mu ?

Violent

Biz unutmayız, biz affetmeyiz!
.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
18
Dün foruma üye olupta bugün bu tarz saçma sapan konuşmalar yapacak birine benzemiyordun ne ara popi oldun? Öğrenmek isteyip soru sormak istedim ortalığı karıştıracak bı ibare mi kullandım .Neyini tatmin ediyorsun egonu mu ?
Sorduğun sorudaki mantık hatasını yüzüne vurduğum için özür dilerim. :ROFLMAO:

MarjinaL

.
.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sorduğun sorudaki mantık hatasını yüzüne vurduğum için özür dilerim. :ROFLMAO:
Dostum boş konuşan sensin.Mantık hatası yok böyle bi söylenti var aslını öğrenmek için konu açtı arkadaşımız gayet normal bişey.Verdiğin tepki doğru değil.

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
herkesin bir popisi var

Alınan Beğeni
125
Ödül Puanları
43
Arkadaş kısaca diyor ki; "böyle altı boş, aptalca şeyleri boş yere gündeme taşımayın" ve sonuna kadar haklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.