Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Sohbet Muhabbet Gamegami sunucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Bırakın beyler kavga etmeyin nasıl olsa ölecez
..gif

Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
Bırakın beyler kavga etmeyin nasıl olsa ölecez
..gif
Benim kimseyle derdim yokki :) soruda mantık arıyormuş soruda mantık olsa adi soru olmazdı ne abes bı cevap kim öğretti buna Türkçeyi :)
Hayır illa forumda ön plana çıkmak için paparazi olmana gerek yoktu bana özelden mesaj at sana para atayimda vip üyelik al daha cafcaflı olursun @Violent

Violent

Biz unutmayız, biz affetmeyiz!
.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
18
Benim kimseyle derdim yokki :) soruda mantık arıyormuş soruda mantık olsa adi soru olmazdı ne abes bı cevap kim öğretti buna Türkçeyi :)
Hayır illa forumda ön plana çıkmak için paparazi olmana gerek yoktu bana özelden mesaj at sana para atayimda vip üyelik al daha cafcaflı olursun @Violent

Sende akıl olsaydı... Sorduğun sorunun ne kadar saçma olduğunu anlardın. Ama nerde??? 3 ay önce lisansını satın aldığı bir oyunu hala açmak ile uğraşan bir şirket işi gücü bırakacak ve uyarı bile yapmadan host firmasından aldığı bilgilerle sunucuya sızacak ama sadece dosyaları şifreleyip çıkacak ??? Soruyu tekrar yazarken bile utandım. Sunucuya giriş imkanı olsaydı, direkt olarak kapatma işlemi yapardı. Ayrıca şifrelemekten kasıt nedir? İşi gücü bıraktı proclarımı "with encryption" yöntemi ile şifreledi? Bu yöntem geri çevrilebiliniyor. O zaman ne yaptılar crackli kguard larımı şifrelediler bir daha kullanılmasın diye???

Benim ön plana çıkmamı boşver de senin baya ciddi bir piskolojik problemin var. Adresini gönderde evine 3-5 tane psikolog göndereyim. Senin o aciz suratına bakarak dalga geçsinler. :ROFLMAO:

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Ayrıca VIP üyelik forumumuzda ücretli olarak dağıtılmıyor. Hakkettiğini düşündüğümüz kişilere veriyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.