Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Sohbet Muhabbet Gamegami ve mixamonun telif hakkı

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
kar gütmeyen bir kuruluşmu gamegami :D açıkcası umrumda değil sadece dikkatimi çekti mail attım geçtim

Right

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
18
Bu işi birisi yapıp Gamegami'ye satarsa telif hakkı sebebi doğar. Gamegami'nin bunu paylaşması telif sebebi değil. Bu videodan bir para kazanmıyor. Zaten para kazandığı bir şeyi video ile anlatıyor.

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
walla bro azminden dolayı tebrik etmek için kayıt oldum mixao vixao falan bilmem de videoyu izlemiş ve beğenmiş biri olarak bu hareketi yapabilcek tek oyuncu sro oyuncusudur başka hiç bi oyunda ne bu kadar işssiz ne de gereksiz şeyleri bu kadar büyüten dengesiz bir oyuncu topluluğu vardır heralde :D bi şekilde adamalr bise seyir zevki sunuyo adamın sikayet ettiği seye bakın walla pes demekten başka bişey bulamadım

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
walla bro azminden dolayı tebrik etmek için kayıt oldum mixao vixao falan bilmem de videoyu izlemiş ve beğenmiş biri olarak bu hareketi yapabilcek tek oyuncu sro oyuncusudur başka hiç bi oyunda ne bu kadar işssiz ne de gereksiz şeyleri bu kadar büyüten dengesiz bir oyuncu topluluğu vardır heralde :D bi şekilde adamalr bise seyir zevki sunuyo adamın sikayet ettiği seye bakın walla pes demekten başka bişey bulamadım
alakası yok kardeşim herkezin bir ilgi alanı vardır ben hiç bir oyun oynamam sadece gamegami oyuna bir şey yapamıyor sadece video ve tanıtım gibi şeylerle ugrasıyorlar onuda yapamıyorlar benim ilgi alanım bu oldugu için dikkatimi çekti koskoca şirket kendi animasyonunu yapamıyor hazır animasyon kullanıyorsa benim suçum ne ?

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,822
Ödül Puanları
213
GameGami'nin devam etmesini isterim fakat durum böyleyse yazık olmuş. GameGami TR Silkroad Online kâr günden bir proje... Trajikomik :)

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
585
Ödül Puanları
93
Neyi kaçırdım?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.