Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü gameserver cert gitmiyor

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
arakdaşlar merhaba uzun zamandır uğraşmıyordum işlerimden dolayı artık bır sure boştayım tekrar kurulum yaptım ama gameserverdeki cert gitmiyor ve Failed To Init Local Data hatası verıyor 2-3 tane data değiştirdim olmadı Tr sro nun datasını ekledım ama gene gırmedı ne yapabilirim
yardımlarınız için şimdiden teşekkurler herkeze sağlıklı ve mutlu yıllar dilerim.

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
arakdaşlar merhaba uzun zamandır uğraşmıyordum işlerimden dolayı artık bır sure boştayım tekrar kurulum yaptım ama gameserverdeki cert gitmiyor ve Failed To Init Local Data hatası verıyor 2-3 tane data değiştirdim olmadı Tr sro nun datasını ekledım ama gene gırmedı ne yapabilirim
yardımlarınız için şimdiden teşekkurler herkeze sağlıklı ve mutlu yıllar dilerim.
Data değiştirdim dedin birde bunu deneyebilirsin
_RefRegionBinAssocServer diye bir tablo var. Ordan maplerin bir kısmını kapa (Özellikle arabia garden jüpiter gibi yeni mapleri)
Sonra shard + gs resle sorun düzele bilir

Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Sorunun çözüldüyse bize burdan bildirirsen koyunu çözümlendi olarak ayarlayalım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.