Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

iSRO-R Çözüldü Gameserver ExecptionCode 0xC0000005

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar başlıktada yazdığım gibi Her Karakter yüklemesinde oyuna girişte ışınlanmlarda gameserverda Su Şekilde hata alıyorum Adsız.png
Bunun akabinde karakter hareket ederken skill atarken oyunda herhangi bir işlem yapılırken sürekli donmalar yaşanıyor mesela hareket ediyorsunuz 2 saniyede bir oyun donuyor

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
anydesk verirmsin özelden bakalım

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Sky temple moblarını ekledim gameserver ve shardmanager açılırken bu hataları aldım
WriteDump(Idx: 1) Called, ExceptionCode: 0xC0000005
WriteDump(Idx: 2) Called, ExceptionCode: 0xE06D7363
local overlap job exception!! : COverlapJob_InitializeLocalData

Oyla 0

BERK4Y

.
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
3
Rigid files'ta kendine özel itemler var örneğin rigid premium, rigid silk fakat bunlar client'te yok diğe biliyorum game server hata verir bu 0x0..5 hatası genelde kaynak bulunamadığı anlamına gelir, aktif ettiğin haritadaki bir obje yoktur (örneğin rigid objeleri) fakat önemsizdir o yüzden crash atmaz sadece hata basar,

Örneğin bir silahın BSR dosyasını bozuk bir bsr ile değiştirirsen ve o bozuk bsr'de girilen dosya yönlendirmesinde o dosya yok ise bu hatayı basar ve dc atar.

DC yemediğin sürece bir sorun olmaz, çünkü bu files sıkıntılı, üzerinde çalışıp düzenlenmesi gerekiyor fakat şu an benim buna mesai harcamaya vaktim yok.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.