Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü gameserver hataları

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
su 4 hatayı alıyorum yardımcı olabılcek var mı

I'm Not Trader, My JID is 263 !!!

CGObj::EnterWorld Failed!!! at MoveTo() GAMEWORLDID[1,1] Pos(1075.070,140.000, -1956.537) Reason(5) Err(0)

unknown packet sender detected!!! will be disconnected (char_name: GameMaster)

CLAMP() ==> min(1.000) exceeded max(-2147483648.000) value), File: D:\WORK2005\Source\SilkroadOnline\Server\SR_GameServer\GObjPC.cpp, Line: 6168

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Dostum bu işe girmek için baya kurcalayıp öğrenmek lazım. Her problem olduğunda size destekli sunucu sağlayan yetkili birine yapışamazsın. Yapıyorsan kendi bilgisayarında yap öğren orası çok müsait. Bu işe senelerini vermen lazım ayrıca her şeye kendin de koşamazsın. Bu işte değişik alanlarda çalışabilecek kadro olması gerekir. En sağlıklısı budur. Takımca çalışmak her zaman en iyisidir. Tabi güvenilebilirlik tartışmaya açık bir konu.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.