Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü GameServer Kapanma HK.

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Merhaba, arkadaşlar kolay gelsin. Sizden ricam sadece ve sadece bilgi sahibi veya net bi cevap verecek iseniz yorum atın anlamsız çözüm sunmayacak şeyleri belirtmeyin.

Sizlere bi konuda danışmak istiyorum belki bilginiz olabilir veya yaşamış olabilirsiniz. Oyunda karakter normal durunca gameserver günlerce açık kalabiliyor. Fakat MBOT veya başka bi BOT ile oyuna giriş yapıyorum çarı slota atıyorum (HER SLOT AYNI mob farketmeksizin) kasılmaya başlıyor 1 saat 2 saat boyunca kasılıyor ardından GAMESERVER ÇALIŞMAYI DURDURUYOR. Sizce sorun neyden kaynaklı olabilir normalde dediğim gibi gameserver'da herhangi bi sorun yok EXP kasmaya başlarken doğuyor bu sorun.Fikir veren çözümü bilen yorum atan herkese teşekkürler. : )

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Farklı bir Gameserver ile denedinizmi peki ?

Oyla 0

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Farklı bir Gameserver ile denedinizmi peki ?
farklı gameserver ile denedim ne yazık ki değişim sağlamadı.GREEN BOOK geri getirebilme imkanım varmı acaba belkide green book kaynaklı sorunda olabilir diye düşünüyorum.Sonuçta karakter exp sp kasarken gameserver uzun bi aradan sonra çöküyor.

Oyla 0

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Ram veya işlemci ilede alakalıda olabilir

Oyla 0

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Performanstan görüntülüyorum RAM ve İŞLEMCİ durumunu İşlemci %4 %10 arasında dolanıyor. RAM kullanımı ise 5 GB aşmıyor. 8 GB RAM VAR i3-2120 işlemci var test kendi bilgisayarım'da yapıyorum işlemleri.
EDİT : ara sıra gameserver'da [PETADIXXX:21579-17.171295-288.153687-120.197990] update ÇÏ´Ù°¡ ¸À°¡¹ö·È¾î!! gibi bi hata beliriyor.

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
_RefDropItemGroup işlem yaptıysan oranı clean olarak degistir genelde eu item kapatınca olabilen bir sorun bu.

Oyla 0

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
_RefDropItemGroup işlem yaptıysan oranı clean olarak degistir genelde eu item kapatınca olabilen bir sorun bu.
Hocam özel mesajdada dediğim gibi 11 DG bazı itemlerin serviceler 0 konumdaydı bu itemlerde dropta ekli durumda olduğu için sanırsam GAMESERVER bi zaman sonra crash oluyordu test edip gerekli çözüme ulaştıysam çözüldü yapıcam konuyu umarım düzelmiştir.

Oyla 0
N

NaXSobi

Öncelikle sorununla karşılaşmadım hiç şöyle söyliyim sorunu tam öğrenmen gerek bundan ötürü "önce db değiş dene" sonra "files değiş dene" sorunu öyle daha rahat bulursun.

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
GameServer C++ Runtime Error veriyorsa genellikle droplardan olur bu hata.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.