Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü GameServer StockCount Hatasi

Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
Merhaba f10 a yeni bir tab ekleyip içine manuel bir şekilde item ekledim @Wolwec in paylaştığı videolu anlatımda dediği gibi yaptım fakat GameServer da bu şekilde bir hata aldım işlem yaptığım sql tablolarında nereyi düzeltmem gerektiğini bulamadım yardımcı olabilirmisiniz.
GS hata.jpg

Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
StockCount değeri 0 dan büyük olmalıdır diyor 1 yapıp dener misin

Oyla 0
Çözüm
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
_RefScrapOfPackageItem ya da _RefPackageItem olabilir benim de şuan gameserverim crash veriyor item sile sile dbde item kalmadı :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
_RefScrapOfPackageItem ya da _RefPackageItem olabilir benim de şuan gameserverim crash veriyor item sile sile dbde item kalmadı :D
:D geçmiş olsun
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

İki tabloda da bu isimde bir stun yok data ya denedim bi ihtimal diye ama ordan da tepki gelmedi

Oyla 0

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
316
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
#Çözüldü

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.