Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü GameServer'da hata alıyorum Dc veriyor.

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Arkadaşlar Merhabalar,

Local olarak açtığım serverda ilk girişte karakter id pass yazıp enterlıyorum, akabinde disconnect veriyor ve agentserver kapanıyor. GameServer'da ise şu hata kodu yazıyor: "At Shutdown Server, Save Siege data :: CurrentTax = 0" . Kapanan AgentServeri tekrar acıp tüm certleri acıp oyuna rahatlıkla giriş yapabiliyorum. Sadece ilk girişte dc veriyor .Bu konu ile alakalı yardımlarınızı bekliyorum. Çünkü servera her adam ilkkez girdiğinde serveri kapatıyor. Teşekkürler.

Ü

Üye silindi 1104

IIS Ayarlarından CGI seneğini işaretlediğini bi kontrol edermisin ?
Alttaki menüden bahsediyorum CGI seçeceğinin olduğu kategorideki herşeyi işaretle

1225

Oyla 0

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
Dostum Databasede Kale Sahıplerını Sıfırlar Kısacası Dbyı Sıfırla Karakter Bılgılerı Ws

Oyla 0

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
Sorun Yasarsan Benle Iletısıme Gecersın Bıraktım Bu Islerı Ama Burda Elımden Geldıgınce Yardımcı Olmaya Calısıcam Arkadaslara

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
dbo._SiegeFortressBattleRecord daki tabloyu sifirlayarak bahsi gecen hatadan kurtuldum. Fakat ayni hata devam ediyor ve GameServer da disconnected from AgentServer (#707) hatasini veriyor ve id pass yazdiktan sonra dc veriyor. Agent serveri acip tekrar giris yaptigimda hata vermiyor ilk giriste yapiyor.

Oyla 0

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
DOSTUM DB TEMIZLEME OLAYINI ACC DE SHARDA LOG DA UYGULA
DB SIFIRLAMA HAZIR QUERYLER VAR ONUNLA YAP SADECE SHARDAN SILMEN COZUM DEHIL

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.