Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Gard Filter

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,148
Ödül Puanları
303
Konu içeriğini gerekli şekilde düzenleyin ve konu açarken içeriklere özen gösterin.
VT linki ekleyin.

Aksi halde konuyu sileceğim.

Ü

Üye silindi 3096

gardını al yeni bir filter türü heralde
hep amarıganın oyunları bunlar
isminde guard kelimesi geçen guardları 1 rarda toplamış navi filter
jguard v2 websiteden yönetilen yani (site olduğu için çalışmaz)
birde jguard pc limit v2 dlleri var(yine aynı şekilde v2 site proxy tabanlı)

Alınan Beğeni
125
Ödül Puanları
43
Denemediğiniz bir dosyayı alıp paylaşmaktaki amaç nedir ? Madem bir konu açmak istiyorsun, neden önce detaylıca inceleyip insanlara faydalı olacak bir biçimde yapmıyorsunuz bunu ? Forumlarda bu tarz birçok konu görüyorum, yaptığınız şey sadece konu kirliliği yaratmak !

B

bardo41

isminde guard kelimesi geçen guardları 1 rarda toplamış navi filter
jguard v2 websiteden yönetilen yani (site olduğu için çalışmaz)
birde jguard pc limit v2 dlleri var(yine aynı şekilde v2 site proxy tabanlı)
Websitesini kırdım filteride src döküp güncel link paylaşırım yakında

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Konu içeriğini gerekli şekilde düzenleyin ve konu açarken içeriklere özen gösterin.
VT linki ekleyin.

Aksi halde konuyu sileceğim.
sen bi yonetici olarak bu sekilde tehdit eder gibi yaklasmaktansa neden daha normal bi dilde "Lütfen görseller ve VT ekleyin " demiyorsun bu kadar zor mu bu yazmak ? @Spare rica ediyorum bu konuda biraz daha özen gösterilsin sonuçta benim dedigim gibi yaklasirsa adam seve seve ekler ama o uslupla yaklasirsa adam kalkip kaldirirsan kaldir diyedebilir burasi yardim destek ve bilgi paylasimi platformu ve herkes insan üst perde yada tehditle konusulması hic hos degil

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.