Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Garden Dungeon Trigger Sorunu

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Herkese merhabalar,

Garden Dungeon için tüm triggerlarda işlemlerimi yaptım fakat içeri girdiğimde tüm moblar aktif ve kapılar açık bir şekilde karşıma çıkıyor. Daha önce eklemiş bir arkadaş yada fikri olan biri yardımcı olursa sevinirim.

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
Sonradan çıkmasını istediğin mobların btype kısımlarını 2 yapman lazım refnest refhive reftacticks tam hatırlamıyorum 2 değilse bile fgw ekli moblara bakabilirsin 1 olurda trigger yapsan bile ilk girişte bütün moblar çıkar
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Mesela X mob diyelim bunu ilk girişte çıksın diyoruz bunun btype kısmını 1 yapıyoruz ve bunu trigger ile ayarladığımız için kestiğimizde y mobları çıkıyor btype 2 olucak kesince z mobları çıkcak btype yine 2 umarım anlamışsındır

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
_RefEventZone tablosunda kapıların servicesi 0 olabilir mi?

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
Trigger komutlarını yaparken y mobların olduğu nest kesilince x nest çıksın gibi ayarlamaları yaptın mı. Foto at istersen uzun zaman oldu hatırlamıyorum tam olarak

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
dc kullanmıyorum malesef. Şöyle mantık anlatayım şimdi fgw girdik1. Gemi mobları spawn oldu bu mobların hepsi tek bir hive idde bağlı bunları kesince 2 gemiye bağlı hive id mobları çıkıyor. Bu kısımları triggerda çözmek biraz zor ama imkansız değil. Ben 1.5 haftada çözebilmiştim bunları. Tek bir id çakışmasında db geri almak gerekiyor.

Oyla 0

mangawy

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bende de aynı sorun var! Lütfen dikkatini ver

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.