Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü GDF ve Special Job Suit

Crafty

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
kullandıgım databasede mevcut sorunsuz bir şekilde giyiliyor fakat magparam değerlerini ve magicop:0 değerini 2 ye çekip str int vermek istedim fakat hiçbir şekilde olmadı sanırım başka db den çekmem gerekiyor elinde blueli bu söylediğim itemleri olan varsa yardımcı olabilirmisiniz

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Clean DB'de bulunan suitlere bakıp oradan param değerlerini alabilirsin. Ya da SMC'den bir iteme istediğin değerde blue ekleyip param değerini alıp ekleyebilirsin.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
UserEdit kısmından, oyuncuya item verip, bluelerini ekleyeceksin.
_Items tablosundan oyuncuda ki itemi bulup paramına bakacaksın.

Oyla 0

Crafty

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
dediğin gibi yaptım hazır querly ilede düzgün bir şekilde yaptım fakat bu hatayı veriyor

1594661788540.png

Ekli dosyalar

• 1594661788637.png
    1594661788637.png
    148 KB · Görüntüleme: 17
Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,935
Ödül Puanları
113
Konu Üzerinde Yaklaşık 1 hafta önce yazı yazılmıştır.

@Crafty konunuz #çözümlenensorunlar bölümüne gönderilmiştir.

Bize geri dönüşünüz durumunda tekrar #yardım yapılacaktır.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,859
Ödül Puanları
213
RefScrabOfPackageItem tablosunda yaptığınız değişiklikleri mediaya geçireceğiniz zaman DatabaseToMedia kullanmayın. Almış olduğunuz hatanın sebebi budur.

Yapmanız gereken şey, VsroNpc Programında herhangi bir itemin fiyatını değiştirip geri eski fiyatına çevirmek.. ( kaydet butonu aktif olsun diye bunu yapıyoruz)
Sonra çıktıları alarak mediaya aktardığınızda hata almayacaksınız.

GDF için detay verecek olursam;
Öncelikle Bu itemi Common tablosunda bulun... tablonun en sağında o itemin linkini göreceksiniz. O link _RefObjItem ID'sidir. O tabloda itemi bulun ve yine tablonun en sağına geçin. MaxMagicOptCount sütununda hücreyi kontrol edin. (Gerçi bunu oyunda itemin üstünde de görürsünüz.) Bu hücre kaç blue basılabileceğini ayarlar. #0 ise değiştirmeniz gerek. 2 Blue basacaksanız 2 yazın.
Sonra itemi npcye ekleyin. ;Male ve Female olarak.
Şimdi bu kodu okutun. >>> BU KOD 5 STR 5 INT Gold Dragon Flag içindir. Başka bir değer için yukarıda yorumda bahsetmişler. SMC'den param alabilirsiniz.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Başta bahsettiğim gibi vsronpc programıyla çıktıları alıp mediaya geçirin. (DBtoMedia bu çalışmada hata verdirir.)

bu kadar

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.