Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Sohbet Muhabbet Gececi Tayfa Fun Club [GTFC]

Ü

Üye silindi 2299

Çok boşladınız çook ? yapamıyorsanız kapatın konuyu ??

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,120
Ödül Puanları
93
Konuya talep yok hergün açıldığı halde belli başlı kişiler yazıyor onun haricinde geri kalanlar yatıyor, biraz ilgi olsa güzel sohbetler dönerde herkes kendi derdinde eskisi gibi vsro üzerinde yeni içerik üretmeye çalışan toplum için gönüllü iş yapan insanlar kalmadı ?

Ü

Üye silindi 2299

Konuya talep yok hergün açıldığı halde belli başlı kişiler yazıyor onun haricinde geri kalanlar yatıyor, biraz ilgi olsa güzel sohbetler dönerde herkes kendi derdinde eskisi gibi vsro üzerinde yeni içerik üretmeye çalışan toplum için gönüllü iş yapan insanlar kalmadı ?
Sadece laf sokmaya çalışan egoistler var o kadar forumda birisi birşey paylaşır şunu yapsan olurdu falan filan laf sokarlar anca paylaştıysak paylaştık işine yaradıysa teşekkürler işine yaramıyorsa hiç yorum yapmazsın olur biter sinir ediyorlar zaten kaç gündür

neyse iyi akşamlar :) nasılsınız görüşmeyeli :D

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,120
Ödül Puanları
93
Sadece laf sokmaya çalışan egoistler var o kadar forumda birisi birşey paylaşır şunu yapsan olurdu falan filan laf sokarlar anca paylaştıysak paylaştık işine yaradıysa teşekkürler işine yaramıyorsa hiç yorum yapmazsın olur biter sinir ediyorlar zaten kaç gündür

neyse iyi akşamlar :) nasılsınız görüşmeyeli :D
Anca Erman Toroğlu gibi yorum yapıyorlar icraat kalmamış kimsede bakıyorum da hep eski konular paylaşılıyor eski şeyler dönüyor piyasada, yeni şeyler katmaya çalışanıda destekleyeceklerine anca taşlıyorlar başka bildikleri birşey yok ve yardımlaşma da kalmamış birşey paylaşılıyor ama paylaşılan şey sorunlu, o sorunu bilip çözecek kişiler anca milleti oyalıyor. Kaç üye var forumda son aylarda kaç kişi düzgün paylaşım yapmış diye oranlama yapsak bir ✋ lin parmaklarını geçmez. Birde forumda tanımadığım yeni katılan kişiler var foruma bir tane katkılı faydalı paylaşımı yok (varsada yıllar önce paylaşılmış şeyler) ama mod olmuş bu durumuda anlamış değilim ?
Düzenleme yapılması gerek diye düşünüyorum soğumaya başladım artık

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,120
Ödül Puanları
93
kzuhiU.gif

GTFC açılmıştır, hayırlı geceler cümleten ?
(Telefon sorunu vardı uzun süredir açmıyordum tekrardan her akşam saat 20:00 dan itibaren açığız. Soru görüş öneri herşeyi konuşmak serbest :D )

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,120
Ödül Puanları
93
Beyler şu victorianın sahibi kim cidden bizim forumdanmı net bilgisi olan varsa yazsında bilelim :D