Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Geliştirme yardımı

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Merhaba arkadaşlar Silkroad hayranıyım ve bu oyunu uzun zamandır izliyorum ve aklımdaki birçok projeye yardımcı olacak bir projede yardım istiyorum.

Sunucunun tüm çalıştırılabilir dosyalarının düzeltilmesi ve iyileştirilmesi için bir dll geliştiriyorum ancak bu yeterli değil Tek bir kişi için çok fazla iş olduğuna inanıyorum ve forumdaki tüm üyelerden büyük yardım aldığım için burada yardım istemek için geldim.

110'dan itibaren bir veritabanı tabanının çalıştırılabilir ve geliştirilmesi için bir dll'in geliştirileceği açık bir projem var. Eğer interece ise, daha önce başladığım gibi benimle iletişime geçin, veri tabanım var. Hataları veritabanından yeniden oluşturmak ve hataları önlemek ve işlemi daha iyi anlayabilmek için her parametreyi açıklayabileceğimiz bir başlangıç noktası oluşturmak mümkün ise, bu girişim herkese yardımcı olacaktır, büyük bir kısmının bilgilerini burada forumda paylaştığını görüyorum. Bu da yardımcı olabilir.

Yardım isteme özgürlüğüne sahip olduğunuz için teşekkür ederiz ve herhangi bir ilgisi varsa, beni arayın.

Sözlerim için üzgünüm çünkü forumda buraya yazmak için tercüman kullanıyorum çünkü anadilim değil.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
Merhaba arkadaşlar Silkroad hayranıyım ve bu oyunu uzun zamandır izliyorum ve aklımdaki birçok projeye yardımcı olacak bir projede yardım istiyorum.

Sunucunun tüm çalıştırılabilir dosyalarının düzeltilmesi ve iyileştirilmesi için bir dll geliştiriyorum ancak bu yeterli değil Tek bir kişi için çok fazla iş olduğuna inanıyorum ve forumdaki tüm üyelerden büyük yardım aldığım için burada yardım istemek için geldim.

110'dan itibaren bir veritabanı tabanının çalıştırılabilir ve geliştirilmesi için bir dll'in geliştirileceği açık bir projem var. Eğer interece ise, daha önce başladığım gibi benimle iletişime geçin, veri tabanım var. Hataları veritabanından yeniden oluşturmak ve hataları önlemek ve işlemi daha iyi anlayabilmek için her parametreyi açıklayabileceğimiz bir başlangıç noktası oluşturmak mümkün ise, bu girişim herkese yardımcı olacaktır, büyük bir kısmının bilgilerini burada forumda paylaştığını görüyorum. Bu da yardımcı olabilir.

Yardım isteme özgürlüğüne sahip olduğunuz için teşekkür ederiz ve herhangi bir ilgisi varsa, beni arayın.

Sözlerim için üzgünüm çünkü forumda buraya yazmak için tercüman kullanıyorum çünkü anadilim değil.
Anadiliniz olmamasına rağmen, anadiliniz gibi konuşmuşsunuz. :)

Yardım istediğiniz konuyu anlamadım? :(

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
DLL içeriği amacı nasıl olacak.bir tetikleme yada stabil çalışmasımı.daha önce bu şekil çalışmalar yapıldı.başarılı olamadı.kilitli dosyaları acılamadı. AgentServer,SR_GameServer,GatewayServer,SR_ShardManager.

Como o conteúdo da DLL é para ser um gatilho ou operação estável.Antes que a imagem foi feita.Ele não foi iniciado.Os arquivos não foram danificados. AgentServer, SR_GameServer, GatewayServer, SR_ShardManager.

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
İşte benim kimliği doğrulanmış php kimlik doğrulama sistemimin iis'i server ile kullanmaya gerek kalmadan küçük bir katkısı.

Bazı yöneticiler site bittikten sonra bana yardımcı olabilir Bu nedenle başka bir hesap oluşturmak için gerekli olan hesabıma erişemiyorum ve hala e-posta kutuma ulaşmadığımı onaylamıyorum.

Uyuşmazlığım: AndersonBS

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
İşte benim kimliği doğrulanmış php kimlik doğrulama sistemimin iis'i server ile kullanmaya gerek kalmadan küçük bir katkısı.

Bazı yöneticiler site bittikten sonra bana yardımcı olabilir Bu nedenle başka bir hesap oluşturmak için gerekli olan hesabıma erişemiyorum ve hala e-posta kutuma ulaşmadığımı onaylamıyorum.

Uyuşmazlığım: AndersonBS

Kod:
AndersonBS aktif edildi. E-postanız junk bölümüne gelebiliyor, normalde eposta yollanmış fakat siz göremediniz sanırım.

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
gruba bağla bütün güncellemelerimi reddet

@Spare

Arkadaşım onay e-postası alamadım Tüm e-posta kutuma baktım ve gelmiyor.

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
globalmanager için güncelleme Kullanımın ne olduğunu hala bilmiyorum ama orada.
billing.ini dosyasını oluşturun

Kod:

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.