Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Generate Script ile DB Yedek Almak

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,882
Ödül Puanları
113
Generate Script Kullanarak db yedeğini alıp 200mb + gibi birşey olunca hata verir

bunu anca cmd ekranını açıp aşağıdaki komutu yazmanız yeterlidir.

tabi cmd yi yönetici olarak çalıştırın işiniz garanti olsun ve cmd ekranında genelde varsayılan olarak system32 veya documents açık olur siz masaüstü atıp deneyin

PCNAME\SQLEXPRESS yerine kendi sql isminizi yazınız sql server management studio açılınca çıkan ekrandaki ve böyle okutunuz

Videolu olarak göstereceğim şuan db yedeklerini almakla uğraşıyorum aldığım yedek sorunsuzca sv açılınca düzenleyeceğim konuyu

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,882
Ödül Puanları
113
Neyi acaba ? ha unutmuşum video Tamam eve gidince bakarım ?

4 gündür sv tamamlıyamadık hep sorun çıktı ? herşey tamam dropları test etmeyi unutmuşuz boşa gitti o kadar emeği baştan yapıyor şimdide ?☺️??
Umarım yakında açılır ?
@trukafatsum ?

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Güzel paylaşım

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,882
Ödül Puanları
113
Ah ah eskiden generate script ile db çekerdim ah eski günler ah 😁😁😁

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.