Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Ghost User Tool Source Paylaşımı

Ü

Üye silindi 340

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere ghost user tool diye bir program vardı onun kaynak kodlarını paylaşıyorum bendeki sql sürümü 2014 olduğu için dbyi restore edip deniyemedim fakat çalışan bir program sql 2016 ve üstü lazım dbyi restore edebilmeniz için

Db restore etmeniz gereken dosya debug klasöründedir 2016 ve üstü gerekmektedir sql sürümü
Kendilerine özel program yapmak istiyenler kullanabilirler iyi oyunlar dilerim

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
@doncarlone
Bu işe yarıyor çünkü testler yapmaya çalışıyorum ve benimle çalışmadıysa, eğer sizin için nezaket için işe yaradıysa bana daha fazla bilgi verebilirdi.

cingo

.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere ghost user tool diye bir program vardı onun kaynak kodlarını paylaşıyorum bendeki sql sürümü 2014 olduğu için dbyi restore edip deniyemedim fakat çalışan bir program sql 2016 ve üstü lazım dbyi restore edebilmeniz için

Db restore etmeniz gereken dosya debug klasöründedir 2016 ve üstü gerekmektedir sql sürümü
Kendilerine özel program yapmak istiyenler kullanabilirler iyi oyunlar dilerim

TEYY

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.