Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Giriş Ekranı Captcha Sorunu

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
1
Merhaba

Bugün localde kurduğum server çalıştı ve oyun giriş ekranı da açıldı fakat id pw girdikten sonra captcha kodunu girince direk oyun kapanıyor. Kod tek haneli yanlış girmek gibi bi şey söz konusu değil. Ayrıca id pw de doğru olduğundan eminim. Server.cfg den captcha kodu ile ilgili işlem de yaptım fakat sonuç aynı. Yardımcı olabilir msiiniz?

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,041
Ödül Puanları
113
Merhaba

Bugün localde kurduğum server çalıştı ve oyun giriş ekranı da açıldı fakat id pw girdikten sonra captcha kodunu girince direk oyun kapanıyor. Kod tek haneli yanlış girmek gibi bi şey söz konusu değil. Ayrıca id pw de doğru olduğundan eminim. Server.cfg den captcha kodu ile ilgili işlem de yaptım fakat sonuç aynı. Yardımcı olabilir msiiniz?
exe dosyaları clean değildir old giriş vardır o yüzden o gelince kapanır no xtrap sro_client.exe kullan

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
1
Tamamen acemi olduğu için bana yardımcı olur musunuz? Sadece sro client.exe değişse yeter mi yoksa db ve client dosyası komple mi değişecek. Hiç bilmiyorum v eöğrenmek için çabalıyorum.

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,041
Ödül Puanları
113
Tamamen acemi olduğu için bana yardımcı olur musunuz? Sadece sro client.exe değişse yeter mi yoksa db ve client dosyası komple mi değişecek. Hiç bilmiyorum v eöğrenmek için çabalıyorum.
no xtrap klasörü içindeki sro_client.exe değişseniz yeterli.

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
1
no xtrap klasörü içindeki sro_client.exe değişseniz yeterli.
Aslında benim sorunum şu aşamada başlıyor sanırım. Serverları çalıştırırken AgentServerNoXtrap olan benim sistemimde açılınca hemen kapanıyor. (Sistem ayarlarından eklememe rağmen) Ben de AgentServer olanı direk çalıştırdım.

.. Ayrıca bende sizin belirttiğiniz gibi No xtrap diye bir klasör de yok.

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,041
Ödül Puanları
113
şu konuya giriyorsun

şunu indiriyorsun

1620633813436.png

içinden 2 tane exe çıkıyor klasöre çıkartınca

1620633843825.png

sen bunlardan sro_client.exe alıp kendi oyun klasörünün içine atıyorsun sonra silkroad.exe' den veya edx loaderden oyuna giriyorsun .

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
1
Sizi de yoruyorum fakat dediğinizi yaptım. Bu hatayı verdi.
şu konuya giriyorsun

şunu indiriyorsun

Ekli dosyayı görüntüle 11538

içinden 2 tane exe çıkıyor klasöre çıkartınca

Ekli dosyayı görüntüle 11539

sen bunlardan sro_client.exe alıp kendi oyun klasörünün içine atıyorsun sonra silkroad.exe' den veya edx loaderden oyuna giriyorsun .

hata.png

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,041
Ödül Puanları
113

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
1
Verdiğiniz linkteki şey sorunumu çözdü, teşekkürler :) Şimdi de S1034 Hatası aldım. Forumda araştırıyorum.

Oyla 0

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
262
Ödül Puanları
63
Merhaba S1034 Hatası maplar kapalı olduğu içindir lütfen kapalı maplarinizi "DatabaseAdı>_RefRegionBindAssocServer>Maplari 0 dan 1'e çekiniz"

Edit: Bu konudan verim alabileceğinizi umuyorum (ƧłΞGΞЯ herşeyi açıklamıştır)
S1034 Hatası VSRO.org

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.