Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Gm char ile check olan oyuna girmek

N

NaXSobi

Konuyu sanırım yanlış anlamışsın, arkadaş kendi sunucusunda "GM Karakteri ile oyun check durumundayken nasıl girerim, bunun için sadece guard mı kullanmam gerekir?" demek istemiş.
onu da söyledim kendisine açık port'u kullanarak giriş yapabilir guarddan bu işlemi sadece yetkili IP yapabiliyorlar öyle düşün yada eskiden biz 15779 değil 3434 portunu sadece bizim ip mize açıyorduk öyle o portla girebiliyorduk sende guard kullanmıyorsan o portu sadece kendine açıp giriş yapabilirsin demek istedim ha guard varsa zaten yetkili ip de ip ni ekle fix :)

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
oyun için dışarı acılan portları sadece senın kullanacağın pc ıp adresine yonlendır agent dowload gatavay portunu bu şekil yaptığında dısardan baksalar bile portlar kapalı olur ve oyuna sadece senın pc ile giriş yetkisi vermiş olursun

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Cevabınız için teşekkür ederim arkadaşlar

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
Smc sunucu kontrolünde, shard bölümünde service tipi olarak Hidden-Operating-Examine olduğunu görmüştüm bununla bir alakası olabilir mi bilmiyorum. Bende eskiden rev6 ya bakınca oyunun check olduğu zaman oyunda birinin olduğunu görüyordum.

Alınan Beğeni
153
Ödül Puanları
43
Önce _PrivilegedIP kısmına IP adresini gir daha sonra orjinal clean gatewayserver.exe kullan. SMC kısmında sağ tıkla Examine işaretle. Senin ip haricine server check görünecek sana açık.

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
216
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Oyuna tam girdikten sonra gateway.exe yi kapat oyun check gözükür ancak seni oyundan atmaz.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.