Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Gm Consoldan Unique İndiriyorum Kayboluyor!

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar gm konsolundan unique indiriyorum kayboluyor sonra bir daha indirdiğim zaman indirmiyor sebebi ne olabilir? İyi forumlar!

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
GameServer ObjCount Degeri 106k Üstündeyse Sıkıntı Olur dwmaxtotalcount degerlerini düşür sorunununuz düzelir

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Gameserver ObjCount yüksektir bu yüzden kaybolur
Hayır objcount ile alakası yok objcount işlem yapabilme kapasitesi gs nin onun sınırını aşarsan çok fazla ram yemeye başlar 3+ gb civarlarında da runtime hatası verip kapanır.

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
999
Ödül Puanları
214
Files ile bir alakası yok olamazda,muhtemel sebepler,mob limiti aşmışsındır,bu neden petlerde açılmaz, @Senua nın dediği gibi worldstatus yazıp toplam mob sayısını kontrol et 49999 yada 50001 değerleri çıkar.

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

/worldstatus yazıp toplam mob sayısını kontrol et 50k üzeri ise kaybolur.

hocam uniq eklemiştim sadece tek uniqte sorun yaşıyorum yöntemlerinizi kontrol ettim ama bir sorun yok.
46857 almış olduğum sayı bu rica etsem yardımcı olabilirmisiniz.

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

görünmez olduğumda kaybolmuyor.
unique beni gördüğü ( /invisible ) yaptığım zaman kayboluyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.