Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım GM İsminizi Kırmızı Yapın

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,383
Ödül Puanları
113
Cümleten selamun aleyküm.
Ollydbg ile ilk editimi yaptım. Bu forumda çok şey öğrendim, edite yeni başlamış biri olarak.
Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim..

Hazır editlenmiş
sro_client.exe 'yi indirip klasördekiyle değiştirin. [GM] isminiz komple kırmızı olacaktır nicknamenizle birlikte. 120 cap için uygundur.

1969

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba,

Clienti kendine göre değiştirip kullanan bir sürü insan var. “Hazır editlenmiş clienti paylaşmak yerine ollydb ile editlemeyi göstererek paylaşmalısın. Hazıra konmayı millete alıştırmamak lazım.

Saygılarımızla,

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,383
Ödül Puanları
113
Merhaba,

Clienti kendine göre değiştirip kullanan bir sürü insan var. “Hazır editlenmiş clienti paylaşmak yerine ollydb ile editlemeyi göstererek paylaşmalısın. Hazıra konmayı millete alıştırmamak lazım.

Saygılarımızla,
Yorumun için teşekkürler. Olly dbg ile isim rengini değiştirme konusunu açacağım birazdan. #

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.